קרן מרציאנו

קרן מרציאנו
מרציאנו, 2014
לידה
ישראל לוד, ישראל
עיסוק עיתונאית ואשת רדיו וטלוויזיה
סוג כתב מנחת "תוכנית חיסכון" של חברת החדשות בקשת 12

קרן מרציאנו (נולדה ב-10 ביוני 1978) היא עיתונאית ואשת תקשורת ישראלית. משמשת כעורכת הכלכלית של חברת החדשות, ומנחה את תוכנית האקטואליה הכלכלית היומית "תוכנית חיסכון" בקשת 12.

ביוגרפיה

מרציאנו נולדה וגדלה בלוד, להורים ממוצא מרוקאי. לאחר שסיימה את לימודיה בבית הספר התיכון האזורי "רמלה-לוד", עברה משפחתה לתל אביב.

בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

את דרכה העיתונאית החלה כששירתה בגלי צה"ל, שם שימשה כתבת לענייני תחבורה, תעופה ותיירות, חינוך ותקשורת ולבסוף, כתבת כלכלה.

מיד לאחר שחרורה מהצבא, התקבלה לחברת החדשות של ערוץ 2, שם החלה לשמש ככתבת לענייני כלכלה וצרכנות.

משנת 2007, הגישה את תוכנית הכלכלה של חברת החדשות, "תוכנית חיסכון". באותה שנה גם החליפה זמנית ב"העולם הבוקר" של "רשת", ערוץ 2, את עינב גלילי, כשזו יצאה לחופשת לידה.

מרציאנו הגישה באופן זמני, מנובמבר 2013 עד פברואר 2014, את "המהדורה המרכזית" של חדשות ערוץ 2, כמחליפה של המגישה יונית לוי, שיצאה לחופשת לידה. היא הגישה את המהדורה פעמיים בשבוע, כאשר דני קושמרו עשה זאת בשאר הימים[1]. מרציאנו מוסיפה להגיש מעת לעת את המהדורה המרכזית ואת חדשות סוף השבוע.

ב-2019 חזרה לגלי צה"ל ומגישה תוכנית בוקר עם אודי סגל בכל יום חמישי.

משמשת גם כפרשנית ב"אולפן שישי" של חברת החדשות.

מרציאנו נשואה ואם לארבעה.

קישורים חיצוניים

הערות שוליים

הערך באדיבות ויקיפדיה העברית, קרדיט,
רישיון cc-by-sa 3.0
This article is issued from Hamichlol. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.