ערוץ 2000

ערך זה זקוק לעריכה: ייתכן שהערך סובל מפגמים טכניים כגון מיעוט קישורים פנימיים, סגנון טעון שיפור או צורך בהגהה, או שיש לעצב אותו.
אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה.
ערוץ 2000
נתונים כלליים

ערוץ 2000 הוא ערוץ רדיו אינטרנטי המשדר תכנים תורניים, מוזיקה ואקטואליה.

רקע

התחנה הוקמה בשנת תשנ"ה (1995) כתחנה פיראטית בערוץ 100Fm, במטרה להוות ערוץ רדיו תורני. כיום הערוץ משדר סביב השעון שיעורי תורה, תוכן יהודי, סגולות וכן שידורים חיים מאירועים שונים. נכון לשנת תש"פ הערוץ מעסיק כ-50 עובדים.

בין הרבנים אשר שיעוריהם משודרים בערוץ, הראשון לציון הרב יצחק יוסף, הרב שלום ארוש, הרב רביד נגר, הרב אייל עמרמי, הרב יהונתן ענבה, הרב חגי צדוק, הרב אברהם ברוך, הרב אברהם ישעיהו לורנץ, הרב משה בן לולו, הרב מנחם וייס, הרב חכם שלמה פינטו, הרב רפאל אוחיון, הרב יהודה סעדיה, הרב אלדד שמואלי והרב יעקב זיסהולץ.

שידורים בולטים

  • עם סגולה: תכנית שבועית מאת הרב עמנואל מזרחי, ובה ניתן ללמוד על הסגולות הלקוחות מהפרשה, לכל תחומי החיים: בריאות, זיווג, פרנסה, שלום בית, זרע של קיימא ועוד. התכנית משודרת בכל יום שני בשעה 16:00.
  • עשרה ניסיונות: תכנית שבועית מפי הרב דוד אלקיים בנושא אמונה וביטחון, משנתו רבי נחמן מברסלב, התבודדות ועוד. לתכנית ניתן להאזין בכל יום ראשון בשעה 18:00.

רבי עובדיה יוסף התבטא על הערוץ: "כמה אנשים רחוקים מהדת ומהתורה, ועל ידי ששומעים את הערוץ הזה, לאט לאט הולכים וחוזרים בתשובה, אשרי חלקו של מי שתומך במפעל הקדוש הזה. כל אחד ישתדל לעזור כמיטב יכולתו כי בשמיים נותנים לו כהנה וכהנה ולא יקופח שכרו".[דרוש מקור]

קישורים חיצוניים

This article is issued from Hamichlol. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.