דן אנד ברדסטריט

דן אנד ברדסטריט
נתונים כלליים
סוג חברה ציבורית
תאריך הקמה 1841, 1961 - שנת הקמה בישראל
מיקום המטה שורט הילס ניו ג'רזי
משרד ראשי דרך השלום 53, גבעתיים (סניף החברה בישראל)
מוצרים עיקריים פתרונות מידע עסקי מתקדמים לניהול סיכונים והזדמנויות עסקיות, שירותי מידע, מחקרי שוק וסקרים ענפיים, דירוגי חברות, המלצות אשראי, מודיעין עסקי
אנשי מפתח דורון כהן, יו"ר ומנכ"ל דן אנד ברדסטריט בישראל
עובדים 4,350 בעולם (2005), 150 עובדים בישראל
http://www.dundb.co.il/

דן אנד ברדסטריט (D&B - Dun and Bradstreet) היא חברה בינלאומית שמרכזה בארצות הברית, המספקת מידע עסקי לניהול סיכוני אשראי, מידע על אשראי ומידע שיווקי. המידע ניתן בעיקר לחברות או מנהלים המעוניינים במידע אודות חברות אחרות. החברה מחזיקה במאגר מידע המכיל מידע הנאסף ביותר מ-190 מדינות אודות למעלה מ-250 מיליון עסקים ברחבי העולם, וכ-1.5 מיליון מתוכם בישראל (בה פועלת החברה מזה כיובל שנים).

דן אנד ברדסטריט ישראל

החברה בישראל היא חברת בת של דן אנד ברדסטריט העולמית. החברה מנתחת ומדרגת את כלל העסקים והחברות בישראל.

החל מיומה הראשון בישראל ב-1961, תומכת דן אנד ברדסטריט במגזרים השונים של הכלכלה הישראלית ומשמשת כזרקור המתווה את הדרך עבור עסקים, מנהלים ומקבלי החלטות במשק הישראלי.

החברה מספקת ללקוחותיה מידע פיננסי, באמצעות מערכת אינטרנטית מתקדמת המספקת דוחות עסקיים, שירותי מעקבים ומודיעין עסקי ובעיקר התרעות על חברות ועסקים בישראל, וכך מאפשרת ניהול סיכוני אשראי, המסייע בקבלת החלטות עסקיות נכונות.

שרות נוסף הוא פילוח והכנת רשימות דיוור מותאמות ללקוח, המתבצע על בסיס מאגר המידע הגדול מסוגו, המכיל את כל החברות והעסקים הקיימים בארץ. הפילוח מתבצע על פי קשת רחבה של סגמנטים שונים, כגון גודל חברה, שיוך לענף, מחזורי הכנסות, רמת סיכון, מיקום גאוגרפי וכדומה.

בנוסף החברה מפרסמת מדי שנה את מדריך ה-"Dun's 100" היוקרתי, המדרג את החברות המובילות בישראל, ע"פ מגוון הסקטורים והענפים הקיימים במשק המקומי.

שירות נוסף אותו מציעה החברה לקהל הוא אתר "הדירקטורים", המציע מפת קשרים דינמית אינטראקטיבית בין דירקטורים ודירקטוריונים של חברות שונות. לאתר זה ישנו ערך מוסף גם עבור מעקב אחר קשרי הון-שלטון.

כחלק מהשתייכותה לרשת דן אנד ברדסטריט העולמית, מספקת החברה שירותי מידע עסקי נרחב על חברות מחו"ל, החל מדוחות מידע עסקי, דוחות מדינה (המספקות תמונת מצב על איתנות פיננסית של מדינות ברחבי העולם), מאגרים שיווקיים נרחבים ועוד.

ראו גם

קישורים חיצוניים

הערך באדיבות ויקיפדיה העברית, קרדיט,
רישיון cc-by-sa 3.0
This article is issued from Hamichlol. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.