Ласкаво просимо до Вікімандрів
вільного туристичного путівника, який може редагувати кожен
Будь ласка, перед тим як написати статтю, прочитайте наші правила та поради
Сьогодні понеділок, 1 квітня 2019 року
У розділі українською   796 статей

Взяти участь!

Найкращі статті
Ворота Лахор в Червоному форті

Делі — місто в Індії, розташоване на півночі країни на березі річки Ямуна. Центр другої за населенням міської агломерації країни (після Мумбаї). Збудований на початку 20 століття міський район Нью-Делі в межах Делі є офіційною столицею Індії.

Делі — одне із найбільш економічно розвинених міст Індії з відносно високим рівнем життя. Наприклад, мешканці Делі володіють 17% всіх приватних автомобілів країни, більше, ніж мешканці інших великих агломерацій Індії — Колкати, Ченнаї і Мумбаї — узятих разом. Крім того, у Делі одна з найкращих у країні систем громадського транспорту та дуже добра за індійськими стандартами інфраструктура. Зараз місто проходить період інтенсивного економічного росту, у самому місті та його передмістях, таких як Нойда і Ґурґаон, останніми роками активно розвиваються торгівля, фінанси, автомобільна промисловість, засоби масової інформації, виробництво товарів народного споживання. Делі є важливим центром країни в області телекомунікацій, фундаментальної та прикладної науки. Тут зосереджено 30% компаній країни, що працюють в галузі інформаційних технологій.

Майбутні події
Останні новини
Взяти участь
  • Кнайпа
  • Співпраця місяця
  • Правила та поради
  • Портал спільноти
Вибране зображення Вікісховища
Вид із Marina Bay Sands на феєрверк на честь Національного дня Сінгапуру.
Цікавинки
  • У пустелі Руб-ель-Халі (Саудівська Аравія) підлітки катаються на сноуборді, лижах та санчатах прямо на піску. Сніг тут випадає настільки рідко (приблизно раз у 30-40 років), що замість снігових масивів для спусків почали використовуватись дюни, при чому вважається, що катання у пустелі є набагато безпечнішим, ніж катання у горах.
  • Дзвіниця Києво-Печерської Лаври має висоту близько 97 метрів, є третьою найбільшою православною дзвіницею світу.
Фестивалі
  • Фестиваль весни та квітів у саду Кекенгоф, Ліссе (21 березня — 19 травня)
  • Пивний фестиваль Starkbierzeit у Мюнхені (15 березня — 6 квітня)
  • Джазовий фестиваль Cully Jazz Festival у Бург-ан-Лаво (5 - 13 квітня)
  • Музичний фестиваль Snowbombing у Майргофені (8 - 13 квітня)

Докладніше...

Сестринські проекти
This article is issued from Wikivoyage. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.