קלאב פינגווין

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
יש לשכתב ערך זה. הסיבה לכך היא: ניסוח לא אנציקלופדי, ויקיזציה.
אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה.
עריכה - שיחה
קלאב פינגווין

העמוד הראשי של האתר (1 בספטמבר 2013)
סוג:עולם וירטואלי לילדים
סלוגן:"Get to know the island of Club Penguin!"
הקמה:1999
בעלות:חברת וולט דיסני
דף הבית:clubpenguin.com

קלאב פינגוויןאנגלית: Club Penguin) הוא משחק רשת לילדים. במסגרת המשחק יוצר השחקן אווטאר, דמות וירטואלית של פינגווין המייצגת אותו, ובאמצעות דמות זו מקיים השחקן אינטראקציה (הדדית) של משחק. המשחק פותח על ידי חברת ניו הוריזון אינטראקטיב (New Horizon Interactive) הקנדית. את העולם החלו לפתח ב-1999, בשנת 2000 יצאה גרסתו הראשונה, ב-2005 יצא רשמית ונרכש ב-2007 על ידי חברת וולט דיסני.[1] המשחק נחשב כאהוד על ילדים, ובשנת 2007 שיחקו בו למעלה מ-4 מליון שחקנים בממוצע בחודש.

שטח המשחק בקלאב פינגווין מפוצל לאזורים שונים שבהם חדרים רבים. השחקנים יכולים לשחק במשחקי רשת למיניהם, ולהשתמש ב"מטבעות" אותם צברו במשחקים השונים כדי לרכוש בין השאר פריטי בגדים עבור דמותם הווירטואלית, לשלוח גלויות לשחקנים אחרים, וכן ולאמץ את החיות במשחק שנקראות "פאפלים". השחקנים יכולים לתקשר זה עם זה במסרים מוגדרים מראש וברגשונים מובנים, או לקיים שיחות צ'ט פתוחות. העולם הווירטואלי של קלאב פינגווין פתוח לכל ונטול פרסומות, אך חברים בתשלום בקלאב פינגווין יכולים ליהנות מאפשרויות מגוונות ועשירות יותר של משחק ושל אביזרים.[2]

המשחק מופץ בעולם בכמה וכמה שפות. נכון לשנת 2013 המשחק מופץ באנגלית, צרפתית, פורטוגזית, גרמנית, ספרדית ומתוכנן לעוד כמה שפות. לכל שפה שרתים שונים, אך התוכן הכולל מסיבות, אזורים, משחקים ופריטים זהה.

דמויות בקלאב פינגווין

חוף המגדלור, כפי שנראה במסיבת הגעתו של רוקהופר

בקלאב פינגווין דמויות שונות המכונות "מפורסמים", כמו רוקהופר, שהוא שודד ים המגיח לכמה זמן אל תוך העולם הווירטואלי, רוקהופר מלווה בחיית המחמד שלו יאר, פאפל אדום. דמות בולטת אחרת היא גארי, איש ההמצאות, שהוא הממציא והמדען של העולם הווירטואלי, שבעבר המציא רובוט שמאוחר יותר ניסה להשתלט על קלאב פינגווין. עוד דמות היא הדודה אנט ארטיק, עורכת העיתון של המשחק וכותבת בו פינה בשם "שאל את אנט ארטיק", בנוסף התגלה כי היא המנהלת של הסוכנות החשאית במשחק. דמויות אחרות הן קיידנס המוזיקאית וה-D.J. של קלאב פינגווין, סנסאי מדריך הנינג'ות, רוקי המצחיק והטירון בסוכנות, להקת הפינגווינים, PH ועוד רבים.

 • רוקהופר - (RockHopper או Rockhopper) הוא פינגווין שודד ים, שמגיע לקלאב פינגויין כמה פעמים בשנה בזמנים שונים, בדרך כלל, אבל תמיד למסיבת החופשות וליריד ולעתים הוא מגיע עם מסיבות מיוחדות משלו, כמו מקדש הפירות. הוא מגיע בעזרת הספינה שלו- ה"מיגאטור" (Migrator), עם חיית המחמד שלו הפאפל האדום יארר (Yarr) שמסתובב אתו. רוקהופר נוהג לבוא במסיבות ופרויקטים, וניתן לפגוש אותו בעולם במקומות בהם הוא מסתובב, שמפורסמים בלוח בתוך הספינה שלו.
בשנת 2008 ספינתו נהרסה וטבעה כשהתקרבה לקרחון בדרכה לקלאב פינגווין. בעקבות כך, החל פרויקט "מצילים את המיגראטור (Saving The Migrator)"- בו היה על השחקנים לבנות צוללת, ולאתר את חלקי הספינה הטרופה בעזרתה. הפרויקט נסגר באפריל באותה שנה ומכך הספינה ניצלה. בשנת 2012 הוא הגיע לקלאב פינגווין כדי לבנות מגדלור באי הספינות הטרופות. בשנת 2013 יגיע עם מראה חדש, שבין השאר יכלול תלבושת פירטים.
 • הדודה ארקטיק - (Aunt Arctic) היא פינגווינית ירוקה עם כובע וחולצה ורודה, היא אחת מהפינגווינים המפורסמים הוותיקים ביותר. היא כותבת פינה בעיתון בשם "שאל את אנט ארקטיק" (משחק מילים, מפני ש- Auntarctic זה אנטארקטיקה באנגלית) ומחברת כתבות לפי הצורך, החל מ-2006. בסוף מבצע בלק אאוט בנובמבר 2012 גילו הסוכנים שהשתתפו בו כי היא המנהלת של סוכנות ה-EPF וה-PSA בקלאב פינגווין, כפי שהיו השמועות רבות בעבר.
יש לה מספר גדול של פאפלים והיא נשאלת עליהם הרבה פעמים בעיתון של קלאב פינגווין. ניתן לפגוש אותה במספר אירועים. כמו כן, היא מופיעה במספר משימות חשאיות. בשנת 2012 הגיעה עם מראה חדש (שהיה ניתן לראות בסרטון סיום הבלק אאוט).
 • גארי (Gary the Gadget Guy,ולפעמים רק G) הוא המדען והממציא של קלאב פינגווין. הוא היה ממציא המצאות מיוחדות, והוא גם עובד בכיר בסוכנות החשאית וזה ששולח את הסוכנים למשימות. ניתן לפגוש אותו במסיבת ליל כל הקדושים בכל שנה ואירועים ובמשימות שונות, כמו במבצע בלאק אאוט, בו הרברט לכד אותו.
כל הרובוטים שהמציא בעבר יחד בנו את "המנהיג" שלהם פרובורט, שמאוחר יותר ניסה להשתלט על קלאב פינגווין, וחזר ביוני 2012 אך גם אז נכשל.
רוב המצאותיו נהרסו בעקבות פיצוץ הפופקורן במאי 2011. המשקה האהוב עליו, שהוא גם במאכל האהוב עליו הוא קפה.
 • המנהל - (The DIRECROR, לפעמים גם "המנהיג" או "המייסד") הוא אחת הדמויות המסתוריות ביותר בקלאב פינגווין. הוא ייסד בשנת 2005 את הסוכנות החשאית (PSA), וב-2008 את סוכנות העילית (EPF). הוא אחראי כמעט לכל הפעולות הסודיות של הסוכנות. איש לא פגש אותו מעולם (פרט לסרטון קצר מטושטש באחת המשימות). רבים משווים אותו לדודה ארקטיק כי טוענים ששניהם בעצם אותו האדם (טענה שמחזקת את זה- בראיון בלעדי אתו- הדודה ארקטיק לא ראיינה אותו- אלא מישהו אחר). לא ניתן לפגוש אותו. במבצע בלק אאוט בנובמבר 2012 הוא נראה כאשר הוא קפוא במכונת ההקפאה של הרברט, לאחר שמשלימים את משימה 6 (החלק האחרון במצבע בלק אאוט) ניתן לראות סרטון שבו הקרן הסולרית של הרברט נהרסה וזהותו הסודית של המנהל נחשפת, הדודה ארקטיק. מאז 2006 המון שחקנים חשבו שדודה ארקטיק היא המנהל, והם צדקו.
 • רוקי - (Rookie) פינגווין סוכן ב-EPF בעל דרגת טירון. הפך למפורסם לראשונה במסיבת ה-1 באפריל 2011 והוסיף לבגדיו חולצת הוואי אדומה עם פרחים ובמסיבה התת-ימית 2012 גם הוא הגיע ולרוב היה במבוך התת-ימי. רוקי מופיע בכל שנה במסיבת ה-1 באפריל, אך בעקבות ביטול המסיבה בשנת 2013 לא הגיע. הוא מופיע ברוב המשימות וברוב המבצעים.
 • איש מנוע הסילון -(Jet Pack Guy או בקיצור JPG) פינגווין סוכן ב-EPF בעל דרגת טורס עם חליפה שחורה, משקפיים ומנוע סילון. יש לו כנראה זהות שאיש לא יודע מה היא, פינגווינים מעטים חושבים שהוא רוקהופר הפיראט,על פי כך שצבעו אדום ובזמן שרוקהופר לא באי הוא מופיע יותר. הוא מופיע ברוב המשימות ובמבצעים ובמבצע בלאק אאוט הוא נלכד על ידי הרברט.
 • דוט - (Dot) פינגווינית סוכנת ב-EPF. אוהבת אופנה ומופיעה בהרבה משימות DS. תהיה מפורסמת בעתיד.
 • להקת הפינגווינים - (אנגלית- The Penguin Band) להקה בעלת ארבעה חברים (במקור חמישה). הלהקה הופיעה לראשונה במשחק Penguin Chat 3 בשנת 2005, וחזרה לקלאב פינגווין בינואר 2006 כלהקה הוואית, כאשר שם הופיע חבר הלהקה "הלא ידוע" שעד היום לא נחשפה זהותו ולא חזר. לאורך הזמן היא חזרה במספר חגים, אולם לא יכלו ללחוץ על השחקנים שלהם, להוסיף אותם לרשימת החברים ולקחת רקע. ביוני 2008 חזרו במסיבת המוסיקה (Music Jam) כלהקת קאנטרי, שניתן לפגוש (רק בימים האחרונים של המסיבה, תלוי בשרת שדרכו התחברת). הלהקה חזרה ב-17 ביוני 2011 עם מראה חדש, וסגנונות מוסיקה חדשים (פרנקי עבר לקלידים, וסטומפין בוב עבר לגיטרה חשמלית). חברי הלהקה:
 1. פרנקי- סולן וקלידן.
 2. פטיי קיי- נגן אקורדיון וגיטרה חשמלית.
 3. סטומפין בוב- ראפר ונגן גיטרת בס חשמלית.
 4. ג'י ביילי- כותב שירים ומתופף.
 • סנסאי - (באנגלית Sensei) הוא מדריך הנינג'ות, מאסטר הנינג'ות וכאמור הנינג'ה החזקה ביותר. לראשונה הופיע סנסאי על גג הדוג'ו בסוף מסיבת ליל כל הקדושים 2008,בהתחלה הוא לא הפסיק לחפור בשלג שעל הגג, ועם הזמן נחשף הדוג'ו החיצוני יותר ויותר. מאז שהחפירות הסתיימו אפשר למצוא אותו בדוג'ו אבל בלי יכולת הכרה כמפורסם. סנסאי לא מרבה להסתובב ולשוחח עם פינגווינים, הוא המפורסם הנדיר ביותר והוא הפינגווין האפור היחיד. הזמן היחיד שבו הוא יוצא לטייל זה כאשר יש דברים מיוחדים הקשורים לנינג'ות (מאז שסנסאי הגיעה, כל שנה אחרי ליל כל הקדושים יש משחק נינג'ות חדש, למעט 2012). העובדה שהוא מטייל רק פעם בשנה הופכת אותו לאחד הפינגווינים המפורסמים הקשים ביותר לאיתור, ובנוסף העובדה שבשנת 2012 לא הופיע הופכת אותו ליותר נדיר. ישנם הסוברים שסנסאי הוא אביו של רוקהופר זה בגלל העובדה שלשניהם יש זקן, גבות, וכובע על הראש. אבל עבודה זאת מעולם לא אושרה כנכונה. בשנת 2013 הגיע עם מראה חדש. ב-2013 נחשף שכשהיה קטן עוד לפני שהפך למאסטר נינג'ות היה לו חבר שלג, אך לאחר ששיחקו יום אחד בשלג וסנסאי פיסל את הדוג'ו שתכנן מרב קנאה חברו איש השלג בגד בו והחל לתעב אותו, ומאוחר יותר הוא שולח שלושה יצורי שלג לחסל את סנסאי ואת שאר הנינג'ות ובמשחק נינג'ות הקרח ניתן להביס אותו לאחר שמשיגים את אבן הקרב בתליון המיוחד ונכנסים למערה הסודית שלו.
 • קיידנס - ה-D.J. של קלאב פינגווין ואחות של פרנקי מלהקת הפינגווינים. הופיעה לראשונה בינואר 2009 במסיבה למנויים בלבד, ומאותה שנה גם במסיבות המוסיקה. ניתן לפגוש אותה מספר פעמים בשנה.
 • PH מאמנת הפאפלים - (PH-Puffle Handler) פינגווינית שמאמנת את הפאפלים ואחראית על עניין הפאפלים. מופיעה המון במשחקי ה-DS.
בפברואר 2012 שינתה את המראה: שמה לעצמה כובע חדש ומעיל, בשנת 2013 שונה המראה שלה שוב כאשר התווספו מספר דברים. ניתן לפגוש אותה במסיבות הפאפלים מ-2012.
 • הרברט פ. דב/הרברט פרסיבל דוב אסקוויר - (אנגלית: Herbert P. Bear)הוא האויב המושבע של הסוכנות החשאית. הוא תמיד מנסה לחבל בתכניות של הסוכנות, אבל תמיד מסכלים את תכניותיו ולפעמים בקושי. הוא רוצה להשתלט על קלאב פינגווין ולהפשיר אותו.
במשימה ה-6 (Question For A Crab), הרברט מצליח ללכוד את הפינגווין שמבצע את המשימה (הפינגווין שלך) בתוך מערה, ומספר שהוא הגיע מהקוטב הצפוני, כיוון שלא סבל את הקור השורר שם, שט על קרחון, בתקווה להגיע לאי טרופי, הוא אומר שבקלאב פינגווין נעים לו יותר אף על פי שקלאב פינגווין קר יותר מאשר מהקוטב הצפוני שממנו הגיע. הוא מספר שסרטן הציל אותו כשטבע (הוא לא יודע לשחות), והביא אותו לאי של קלאב פינגווין. הוא הוסיף שמיד תיעב את הפינגווינים, ושיום אחד הוא ישתלט על האי.
הרברט שחזר את פרוטובוט 1000, ולאחר ששיתף פעולה עם הסוכנות החשאית כדי להרוס אותו הוא בגד בהם, ותקף את הבסיס שלהם. מאותו הזמן, הרברט מתעב את פרוטובוט 1000 ומתכנן להשמיד אותו לתמיד.
הפך לדארת' הרברט במסיבת מלחמת הכוכבים.
הרברט שונה מאוד משאר דובי הקוטב. הוא צמחוני, הוא אוהב חום, הוא לא יודע לשחות, והוא גם נכנס לשנת חורף. היה ניתן לפגוש אותו במבצע בלק אאוט בשנת 2012,כאשר הופיע בתור מפורסם לראשונה נוסף לו בול, מה שאומר שיחזור להסתובב פעם נוספת.
 • קלאטזי הסרטן - (אנגלית: Klutzy) הוא שותפו של הרברט דב הקוטב. מאז שהציל את חייו מטביעה, הם מתכננים להשתלט על האי של קלאב פינגווין יחד. קלאטזי לא חכם במיוחד, ופעמים רבות מאכזב את הרברט ואף מכשיל את משימותיו.
 • פרוטובוט 1000 - (אנגלית: Ultimate Proto-Bot 10000) הוא רובוט ענקי שנוצר על ידי הרובוטים שפרופסור G המציא באחת המשימות (של ה-DS, לא במחשב רגיל) שיצאו מכלל שליטה. לאחר מאבק ממושך, כוחות העילית של הפינגווינים (EPF) הצליחו להשתלט עליו ולהרוס אותו. הרברט הצליח לתקן אותו, וגרם נזק עצום לסוכנות החשאית, בתכניות שלהם להשתלט על האי. לבסוף, נמאס להרברט מהרובוט שתמיד עושה ממנו צחוק ולאחר מכן יצר קשר עם הסוכנות כדי להרוס אותו. לבסוף, הם מאחדים כוחות ומנתקים את הרובוט.
ביוני 2012 הגיעה מסיבה חדשה שנקראת מסיבה גיבורי העל של מארוול (marvel superheroes takeover),שכמה ימים לפני המסיבה הצוות של קלאב פינגווין הודיע בעיתון על מטאור שעומד לנחות באי ועל מכונה מוזרה שהתגלתה בשממה של קלאב פינגווין.
המכונה המוזרה בעצם הייתה פרוטובוט 10000 שקיבל כוחות מהמטאור רב העוצה וחזר, פרובורט איחד כוחות עם הנבלים של מארוול וכך נוצרה המסיבה.
 • רוקי וסיסי (באנגלית:Cece and Rocky) דמויות חדשות שהגיעו במסיבה חדשה שנקראת הג'אם האולטימטבי (Ultimate jam) שהיא שדרוג של מסיבת המוסיקה. סיסי ורוקי הן דמויות בתוכנית שייק (סדרת טלוויזיה),סדרת טלוויזיה מבית ערוץ דיסני שהגיעו לקלאב פינגווין בעקבות שקלאב פינגווין שייך לדיסני. ניתן לפגוש אותם במסיבת הג'אם אולטימטיבי. אורחות חד פעמיות, לכן לא יחזרו.

ביוני 2013 נמחקו סופית מקבצי הפלאש של קלאב פינגווין, מה שהוכיח את זה שלא יחזרו יותר והפך את הרקע שלהם לפריט נדיר.

 • טאסק (באנגלית:Tusk) אויבו של סנסאיי מהעבר. בעבר היו טאסק וסנסאי חברים, שהחלו בלימודי הנינג'ות. סנסאי היה טוב יותר ממנו וקנאה הייתה בטאסק, יום אחד ערכו סנסאי וטאסק דו-קרב במהלכו השן של טאסק נשברה (בסרטון נראה כי המקל של סנסאי הוא השן של טאסק), לבסוף הנינג'ות וסנסאי מנצחים את טאסק ובסרטון הסיום של הקארד ג'יסטו שלג מקבל טאסק כוחות צל (מה שאומר ששנה לאחר מכן טאסק יפעיל את כוחות הקארד ג'יטסו צל). הוא האויב השני של קלאב פינגווין שנוצר בצורה אנושית (אחרי הרברט).
 • בריידי ומקנזי -(באנגלית:Brady And McKenzie) הכוכבים הראשיים של הסרט חוף מהסרטים של ערוץ דיסני. מגיעים במסיבת השתלטות חוף מהסרטים של ערוץ דיסני. בדומה לרוקי סיסי הם מפורסמים חד פעמיים שיימחקו מקבצי הפלאש של קלאב פינגווין שנה לאחר ההתחברות האחרונה.

פקחים

פקחים(באנגלית:Moderators,נהוג להתבלבל בפירוש השם לאנגלית) הם פינגווינים שאינם מפורסמים, שמופעלים על ידי צוות קלאב פינגווין. מאחורי פינגווינים כאלה לפעמים עומד אדם עם תפקיד גדול, לדוגמה Spike Hike,האדם האמתי הוא Chris Heatherly והוא מנכ"ל המשחק. בקלאב פינגווין פקחים רבים, כמה מהם מקיימים אירועים מיוחדים, לדוגמה Businesmoose(מנהל המדיה החברתית לשעבר)מארגן בכל יום שני פגישה שהשרת והזמן שלה מפורסמים בטוויטר שלו וכך גם אחרים.

 • Billybob (בחיים האמתיים Lane Merrifield) הוא אחד ממייסדי קלאב פינגווין, שהצטרף בשנת 2005 עם פינגווין צ'אט 3. עד פברואר 2013 שימש כמנכ"ל אך פרש בפברואר, וכיום הוא מוחלף על ידי Chris Heatherly.
 • Spike Hike (בחיים האמתיים Chris Heatherly) הוא המנכ"ל של קלאב פינגווין נכון לעכשיו, הוא הצטרף לחברת וולט דיסני בשנת 2007 ולקלאב פינגווין בשנת 2011. בקרוב צפוי הפינגווין שלו להיות מפורסם עם רקע, חתימה ומספר חברים בלתי מוגבל.
 • Businesmoose (בחיים האמתיים Adam) היה המנהל המדיה החברתית של קלאב פינגווין. למרות המגבלה ל-510 חברים יש לו 1142 חברים. הוא עזב את קלאב פינגווין באפריל 2013 ומוחלף על ידי Ninja.
 • Ninja (בחיים האמתיים Adam) מחליף את Businesmoose כבלוגר.
 • Polo Field (בחיים האמתיים Chris) הוא המנהל קהילה של קלאב פינגווין והמדיה החברתית. הוא בלוגר בבלוגים של קלאב פינגווין בכל השפות ומנהל אותם.
 • Happy77 (החיים האמתיים Holly) הייתה מנהלת הבלוג של קלאב פינגווין (בכל השפות),היא פרשה ב-22 באוקטובר 2012 לאחר שהתחילה לעבוד בשנת 2005 וכמנהלת הבלוג בשנת 2008. היא מוחלפת כמנהלת הבלוג על ידי Polo Field.
 • rsnail (בחיים האמתיים Lance Priebe) היה אחד מהמייסדים של קלאב פינגווין, הוא היה המנכ"ל וגם כיום המנכ"ל של חברת RocketSnail שפיתחה במקור את קלאב פינגווין. הוא עזב את קלאב פינגווין ב-24 באוקטובר 2010.
 • Screenhog (בחיים האמתיים Chris Hendricks) היה המעצב הגרפי הראשון של קלאב פינגווין, הוא הצטרף בשנת 2005 ופרש יחד עם rsnail ב-24 באוקטובר 2010.
 • Gizmo (בחיים האמתיים Nathan Sawatzky) היה אחד מהמייסדים, הוא פרש ב-29 בדצמבר 2012.

תפקידים בקלאב פינגווין

בקלאב פינגווין ניתן ללבוש דמויות ותפקידים. להפוך לסוכן חשאי, דורש קבלת מכתב,עם קבלת משכורת. להפוך למדריך טיולים לפינגווינים (דורש ותק),כולל קבלת משכורת. להפוך לנינג'ות (לחברים בתשלום אפשרויות נוספות לשימוש בנינג'ות). אפשרויות נוספות הן לרכוש חיות מחמד ולטפחן או לאסוף בולים הניתנים עם מילוי משימות כלשהן. בקטלוג של קלאב פינגווין שנמצא בחנות הבגדים ניתן לקנות סינר, בעזרת הסינר אפשר לבצע דברים מיוחדים: סינר ירוק של קפה יאפשר מזיגת כוס קפה, סינר כתום של פיצה יאפשר הכנת פיצה, סינר ירוק כתום של פאפל יאפשר האכלת פאפלים וכדומה, העבודות מוחלפות כל חודש.

מקומות

המפה הנוכחית של קלאב פינגווין

קלאב פינגווין הוא אי ווירטואלי, שמתפרש על פניו של חלק מאי שמכונה "האי של קלאב פינגווין"- המכוסה בשלג בכל ימות השנה. באי מספר גדול של חדרים, בהם השחקנים רשאים ללכת, לדבר, לשחק, להשליך כדורי שלג, להביע את דעותיהם בעזרת רגשונים וכו'.

על מנת לעבור בן החדרים, יש מספר דרכים:

 • ללכת דרך מעברים, דלתות, או שבילים בין מקומות. כך, למשל, ניתן לעבור במהירות למקומות, אבל הליכה למרחקים גדולים אורכת זמן.
 • שימוש במפה- בה מצוינים המקומות הראשיים (כמו העיר, הפלאזה, והחוף), בניגוד למקומות אחרים, כמו חדרים (למשל: בית הקפה, הפיצרייה, חנות הפאפלים וכדומה).
 • אמצעים של סוכנים חשאיים בלבד- ניתן להגיע לכל מקום באי בעזרת הפלאפון של הסוכנים החשאיים. הוא מכיל רשימת המקומות, ולחיצה על שם של מקום תעביר את השחקן אליו. משנת 2007 לשנת 2010, סוכנים חשאים היו יכולים להגיע למקומות בעזרת המכשיר I.S.E.E.U.- מכשיר שהכיל צגים, עליהם הופיעו מקומות, ועל ידי לחיצה פשוטה על המסך הנבחר, השחקן יועבר באופן מיידי לחדר שהוצג במסך המסוים.

אחד החדרים האחרונים שנוספו היה מלון הפאפלים במרץ 2013,עם זאת באותה שנה ביולי 2013 נוסף חדר חדש לאזור המכרה שהוא "אוניברסיטת קלאב פינגווין".

בינואר 2013 החל קלאב פינגווין לשנות את האזורים במשחק. שינוי האזורים נמשך והשינוי האחרון עד כה הוא שינוי המכרה ביולי 2013.

קלאב פינגווין טיימס

בקלאב פינגווין יוצא עיתון בימי חמישי בשם "קלאב פינגווין טיימס" (באנגלית: Club Penguin Times) שהכתבת הראשית שלו היא "אנט ארטיק" שמשמשת גם כעורכת העיתון. בעיתון כתבות על דברים שקורים בקלאב פינגווין ועל מסיבות, אנט ארטיק מפעילה את הטור שלה "שאל את אנט ארטיק"(שלפעמים מוחלף על ידי מפורסמים אחרים, לדוגמה במסיבת הפאפלים PH), בעיתון פינה שנקראת "אירועים עתידיים"- שמציין מתי יהיו חידושים באתר: קטלוגים, אירועים צפויים, מסיבות, וכו'.

עד לנובמבר 2010 לעיתון היו הרבה עמודים והיה אפשר לפרסם בו גם שירים וציורים, וכיום יש בו עמוד אחד והוא דו צדדי ואפשרות פרסום השירים והציורים עברה לקהילה.

ב"מסיבת השתלטות גיבורי העל של מארוול"- הספרייה הפכה למשרדים של העיתון ובו הוכנו העיתונים והודפסו. המראה החדש נשאר גם לאחר המסיבה.

פריטי לבוש

בקלאב פינגווין יוצא כל חודש קטלוג בגדים חדש. מנויים יכולים לקנות בקטלוג בגדים כמו כובעים, מסכות, משקפיים, תיקים, חולצות, צמידים, שעונים, נעליים וכודומה. מי שאינו מנוי יכול גם הוא להשיג בגדים, אבל בדרכים אחרות, כמו במסיבות, קודים פריטים מוחבאים ועוד.

בקטלוגים נמכרים גם רקעים לפינגווין צבעים וסמלים של מדינות שאותם כולם יכולים לקנות גם מי שאינו מנוי.

מינואר 2009 ק"פ החליטו שכל הבגדים המחולקים בחינם באי (במסיבות ובפרויקטים או שהאי רגיל) יהיו כובעים עד אוקטובר 2011 שהחזירו לחלק פריטי גוף ללא מנויים למשל: ליל כל הקדושים 2011- בגד רוח, מסיבת החופשות 2011- בגד העוגייה, המסע של רוקהופר- חגורת ההצלה, ימי הביניים 2011- גלימת האבירים (רק לכאלה שנבחרו).

ביוני 2012 במסיבת "השתלטות גיבורי העל של מארוול" נוצר מיני-קטלוג בו מספר פריטים שיכלו לקנות גם כאלה שאינם מנויים,אך זה היה קטלוג מסיבה מה שאינו נחשב. בינואר 2013 נוסף עמוד שלם בקטלוג של קלאב פינגווין בו פריטים לאלו שגם אינם מנויים, למרות זאת, רב הפריטים הם מהעבר של קלאב פינגווין.

נינג'ות וקארד- ג'יטסו

עד נובמבר 2008 נינג'ות היו בגדר אגדה, אף על פי שהיו דיווחים על נינג'ות שנראו מדי פעם. עם סיום מסיבת ליל כל הקדושים באותה שנה, הדוג'ו (חדר סודי) היה מכוסה בשלג, כאשר פינגווין מסתורי (סנסאי, שנודע באותו זמן כ"??????") פילס דרך בשלג. כל כמה ימים ירדה עוד שכבה של שלג, עד שב-19 בנובמבר נחשפה חצר הדוג'ו, ואיתה המשחק החדש "קארד ג'יטסו".

חוקי המשחק:

 • כל שחקן יכול לבחור קלף מתוך חמישה קלפים זמינים- קלף אש ו/או קלף מים ו/או וקלף שלג.
 • העיקרון מזכיר את המשחק "אבן נייר ומספרים"- אש ממיסה שלג, שלג מקפיא מים, ומים מכבים אש.
 • במצב בו שני השחקנים בוחרים באותו אלמנט, המספר על הקלף קובע מי ינצח (המספר הגבוה).
 • בעת שימוש בקלף כוח, בתור הבא המספר הנמוך ינצח.
 • במצב של תיקו המשחק ימשיך.
 • המנצח הוא הראשון שמשיג 3 קלפים בצבעים שונים (יש בערך 10 צבעים) בשלושה אלמנטים/באותו אלמנט.
 • עם כל כמה ניצחונות, הפינגווין משיג חגורה: לבנה- הנמוכה ביותר, כאשר החגורה השחורה (ה-9 במספר) היא החזקה ביותר.
 • כאשר שחקן משיג חגורה שחורה, הוא מיומן דיו כדי לנצח את הסנסאי.

מידע שימושי:

 • כאשר מנצחים את הסנסאי, משיגים מסיכת נינג'ה, וגישה למחבוא הנינג'ות (דרך הסלע העתיק בחצר הדוג'ו).
 • במחבוא הנינג'ות ישנו קטלוג מיוחד לחברים בתשלום (ממברים).
 • הדוג'ו הוא אחד החדרים הישנים ביותר בקלאב פינגווין. הוא היה קיים מאז 2005, אבל אז היה אולם ריק. בנובמבר 2008, לאחר נזקים מהסופה של חג ליל כל הקדושים, תקרת הדוג'ו קרסה. בפעם הראשונה בהיסטוריה, פינגווינים היו רשאים לצאת לחצר הדוג'ו- שהייתה מכוסה בשלג. בחצר הופיעה דמות שפילסה דרך בשלג (סנסאי, שבאותו זמן נקרא ??????), והשחקנים היו אמורים לעזור בפילוס השלג. לאחר מספר ימים, נחשפה לגמרי חצר הדוג'ו. שבוע לאחר מכן, הוסיפו את המשחאק "קארד ג'יטסו".
 • נינג'ות ממברים יכולים לקנות תליון מיוחד (Amulet), שמאפשר גישה לגרסאות של ממברים של Card- Jitsu.
 • קיימת גרסה מיוחדת לנינג'ות, שנקראת קארד ג'יטסו: אש, שיצאה בנובמבר 2009.
 • קיימת גרסה מיוחדת לנינג'ות, שנקראת קארד ג'יטסו: מים, שיצאה בנובמבר 2010.
 • קיימת גרסה מיוחדת לנינג'ות, שנקראת קארד ג'יטסו: שלג, שיצאה במאי 2013. כשנה וחצי לאחר מועד היציאה המקורי.
 • מסתובבות שמועות שנינג'ות ממברים שישגו את כל אבני היסודות יוכלו להשתתף בטורניר אקסקלוסיבי שנקרא card-jitsu shadow (קארד-ג'יטסו צללים), שמבוסס על האבן השחורה בתליון הנינג'ות הממברים (Amulet) (אף טענה זו אינה אומתה בידי צוות ק"פ, אבל היא נרמזה מהם פעמים רבות.
 • התליון (Amulet) יצא בספטמבר 2009, מעט אחרי הסינר הנפחים השחור (על מנת ליצור אותו).
 • קטלוג הנינג'ות מעודכן בממוצע פעם בשנה.
 • ככל שמשחקים בנינג'ות יותר ככה מקבלים יותר פריטים שלהם.

היסטוריה

לפני שקלאב פינגווין יצא

הלוגו של Penguin Chat, גרסה מוקדמת של קלאב פינגווין
ערך מורחב – Penguin Chat

לפני שקלאב פינגווין נוסד ב-24 באוקטובר, היו מספר משחקים ברשת, שעליהם קלאב פינגווין התבסס: אחת הגרסאות המוכרות יותר היא ה-penguin chat 3 של RocketSnail Games. משחק זה יצא בתחילת 2005, כ"גירסת בטא" של קלאב פינגויין. רוב החדרים במשחק, כמו "בית הקפה" ו"העיר" הוספו לקלאב פינגווין. כיום אי אפשר לשחק במשחק המקורי. גרסה ישנה יותר- Experimental Penguins- יצאה בשנת 2000, והורדה מהרשת כעבור שנה.

לנס פרייב, האדם שיצר את שתי הגרסאות האלה, יצר בסוף את קלאב פינגווין.
אף על פי שקלאב פינגווין היה זמין לציבור הרחב רק בשנת 2005, הוא תוכנן למעשה כבר בשנת 1999. אף על פי שכיום משחקים בקלאב פינגווין מעל 34 מיליון שחקנים בחודש, הוא דווקא החל ממשחקים קטנים, מאת RocketSnail Games. להלן רשימת המשחקים עם הסבר קצר:

Experimental Penguins

הייתה הגרסה הראשונה: הגרסה- שהופצה בשנת 2000, כללה ארבעה חדרים בסך- הכל, ובמסגרת המשחק היה ניתן לבחור פינגווין, להחליף חדרים, ללכת, ולהתכתב. המשחק הורד מהרשת כעבור שנה עקב עלויות תחזוק השרת.

Penguin Chat

(ידוע גם כ- PC) הייתה הגרסה הבאה: היא הועלתה לרשת לציבור בשנת 2002, ובאופן מסוים הייתה דומה ל Expirimental Penguins, אבל השחקנים יכלו להשתמש בריגשונים ולהשליך כדורי שלג, לרקוד, לשבת, ועוד.

Penguin Football Chat

(נודע גם כ- Penguin Chat 2) הייתה גרסה מיוחדת מאוד: היו בה רק ארבעה חדרים, ובכל אחד היה מגרש כדורגל, בו השחקנים יכלו להבקיע שערים על ידי הליכה לכיוון הכדור. כיום עדיין ניתן לשחק במשחק.
המשחק המסוים הזה פותח בשיתוף פעולה עם RocketSnail Games.

Penguin Chat 3

הייתה גרסה משופרת של PC, והדומה ביותר לקלאב פינגווין: הוסיפו ליישומים איגלו שלבו להקת הפינגווינים הופיעה לראשונה, וניגנו את השיר "ive been delayed" של TAS 1000. הגרסה נוצרה בתחילת 2005, והייתה הראשונה בה יכלו לבחור צבעים, והשמיעו בה מוסיקה. הגרסה פותחה על- מנת לבדוק את השרתים של קלאב פינגווין.

חנות הספורט

חנות הספורט (באנגלית:sport shop או winter sport) הייתה חנות שבה היה ניתן לקנות בגדי ספורט,את החנות ניהל גארי כהסוואה לסוכנות שהייתה אז סודית.

דרך חנות הספורט היה ניתן להגיע למפקדה של הסוכנות החשאית הישנה סוכנות ה-PSA דרך אחד מווילונות החלפת הבגדים.
באפריל 2010 התפוצצה מכונת פופקורן במפקדה של הסוכנות החשאית ופוצצה גם את חנות הספורט, בעקבות כך הסוכנות החשאית נחשפה. לאחר כמה זמן חנות הספורט הוחלפה במקום שנקרא: מתקן הטלפון היום-יומי, משם ניתן להיכנס למפקדה של הסוכנות החשאית החדשה: סוכנות ה-EPF שגם היא התפוצצה על ידי הרברט בדומה לקודמת.

הסוכנות החשאית

בשנת 2005 נוסדה בקלאב פינגווין הסוכנות החשאית, ה-PSA (ראשי תיבות של Penguin Secret Agency), סוכנות הפינגווינים החשאית. במסגרת הסוכנות, פינגווינים יכלו לבצע משימות מיוחדות, שבסופה של כל אחת הסוכן מקבל גביע/פרס שחלקם עבור שירותים סודיים במשימה. נכון לאפריל 2011, היו 11 משימות, מאז אין משימות אך ישנם מבצעים של הסוכנות.

יש מספר סוכנים מוכרים, שבכל משימה מופיעים חלקם. המנהיגה של הסוכנות החשאית (אנט ארטיק) מופיעה במעט משימות.
על מנת להתקבל לסוכנות, על פינגווין להיות לפחות בן 30 יום, לאחר מכן הוא מקבל מכתב שקורא לו לבוא למתקן הטלפון ושם הוא עובר מבחן מעשי. בבזמן ה-PSA היה צריך לעבור שאלון.

באפריל 2010, התפוצצה פצצת פופקורן במפקדה של הסוכנים החשאיים (HQ), ובעקבות כך המפקדה נהרסה. בעקבות הפיצוץ, נחשפה ה-PSA ולא הייתה סודית יותר, אך לאחר מכן הגיעה ה-EPF(ראשי תיבות של Elite Penguin Force).

כיום שחקנים יכולים לשחק במשחק מיוחד של הסוכנות החשאית, ה- System Defender בו יש להרוס ווירוסים לפני שיגיעו למחשבים של הסוכנות. אפשרות נוספת- ה-Field Ops משחק שהיה משתנה כל שבוע בו הסוכנים צריכים לאתר מתקני אויב ולנטרל אותם, לאחר התפוצצות המפקדה במבצע בלק אאוט נהרס מסך המשימות אך במקומו הגיע מסך אימונים ובו כל המשחקים מהמשימות השבועיות.

ב-1 ביוני 2011 לסוכנים הייתה משימה לנטרל את הדרקונים שגנב הרברט במסיבת ימי הביניים של אותה שנה, בעקבות המשימה נהרסה מעט המפקדה ונוצר לה חור בתקרה. זאת הייתה הפעם הראשונה בה נלחמו נגד הרברט פנים אל פנים.

קצת לפני "מרוץ השלג הגדול" נוסף שלב חדש ל:"מגן המערכת" בשלב הזה מחפשים את הרברט דוב הקוטב ובסופו מוצאים אותו, ה-EPF מפציצה את המקום באוויר קר ומרדימה את הרברט.
ב"מרוץ השלג הגדול" היו צריכים לפלוש למחבוא של הרברט ולנצח אותו אחת ולתמיד. על כל הסוכנים היה לעבור מבוך של קרני לייזר בלתי נראות בו היה צריך למצוא מפתח למחבוא של הרברט, וללכוד אותו במכונת תרדמת החורף. מי שסיים את המשימה בהצלחה קיבל סיכה של מכונת תרדמת החורף, סיכת מפתח וכמה מדליות.
לאחר שנבנתה המכונה, היה ניתן לראות שקלאצי הסרטן (klutzy t. crab) ברח מתוך המכונה אך למרות זאת כל כך הרבה חודשים עברו וקלאצי לא עזר לו לברוח. בסופו של דבר הרברט ברח בזכות שהאי נטה לצד שמאל במסיבת החקר 2012, לאחר מכן חשף הרברט את תוכניתו והחל מבצע בלק אאוט בנובמבר של אותה שנה.

סוכנות ה-EPF לפני התפוצצות מכונת הפופקורן

סוכנות ה EPF הייתה קיימת עוד לפני פיצוץ מכונת הפופקורן אבל לא הרבה ידעו עליה.
רק פינגווינים שהיה להם את המשחק EPF: herbert's revenge יכלו להיכנס למפקדה וגם הם קיבלו את טלפון ה-EPF לפני כולם ואת הפאפל המיוחד "העלית פאפל" (ידוע גם בשם פלייר), שהיה ניתן לזמן בעזרת המשרוקית בטלפון הסוכנים.

לאחר התפוצצות הפופקורן נחשה ה-EPF ומאז אינה סודית.

חדר ההדמיות

חדשר ההדמיות הוא חדר מיוחד שנבנה על ידי גארי, ובו ניתן לראות את סוכנות ה-PSA בעבר ולבצע את משימותיה. חדר ההדמיות היה קיים מאז בניית סוכנות ה-EPF לראשונה ובו היה ניתן לראות את סוכנות ה-PSA מכל השנים. ב-2005 כחדר חקירות,ב-2008 כחדר מחשבים גדול,וב-2010 מלא בפופקורן והרוס (בעקבות פצצת הפופקורן). בחדר ההדמיות היה ניתן לבצע גם את משימות סוכנות ה-PSA.
לאחר שנהרסה מפקדת ה-EPF במהלך מבצע בלק אאוט, חדר ההדמיות התפוצץ ולא היה ניתן להגיע אליו יותר. במהלך בניית ה-EPF החדשה נחשף כי חדר ההדמיות ישמש כמקום חדש לסוכנות.

מבצעי הסוכנות

לסוכנות החשאית ישנם כמה וכמה מבצעים מיוחדים. אלו המבצעים:

 • מבצע ריגול וחיפוש

המבצע הזה היה של סוכנות ה PSA,המטרה של המבצע היה להציב שלושה מכשירים שאמורים לאתר את הרברט,להציב מצלמה במקום המחבוא של הרברט ולגלות מה הוא מתכנן.אך המבצע נכשל אחרי כמה דקות כשהרברט מצא את המצלמה והרס אותה.

 • מבצע: תרדמת חורף

המבצע היה באוגוסט 2011 במהלך מסיבת מרוץ השלג הגדול.מטרת המבצע הייתה לחדור למחבוא של הרברט וללכוד אותובמכשיר שמכניס אותו לתרדמת חורף.המבצע הצליח והרברט נלכד חודשים רבים.אך כמה ימים לאחר מסיבת החקר התת-ימי (שבו חצי מהאי שקע)היה ניתן לראות במפקדה שהמכונה נהרסה והרברט ברח.

 • מבצע:בלאק אאוט

מבצע בלק אאוט היה מבצע שבו הרברט משתלט על קלאב פינגווין ומחשיך אותו (מה שגורם להקפאה, כשרק "גן העדן של הרברט" חם ונעים").במסיבת ליל כל הקדושים 2012 הרברט כותב לגארי בעיתון שאלה שתעזור לו לבנות את הקרן הסולרית (הוא לא כתב את שמו האמתי),גארי לא ידע שזהו הרברט ועזר לו.לאחר כמה זמן הרברט חטף את גארי, ונעלם.לאחר כמה ימים הרברט משתמש בקרן הסולרית כדי לפוצץ את סוכנות ה-EPF ולהחשיך את האי, כשאצלו במבצר חם מאוד ונעים.בנוסף, הוא משנה את שם האי לקלאב הרברט.הרברט חטף גם את הסוכנים האחרים (דוט, רוקי, איש מנוע הסילון ואפילו המנהל) אבל הוא לא חטף את הסוכנת PH (הופיעה מספר פעמים במשימות ה-DS).לפני שהמנהל נחטף, הוא זה שנתן את כל המשימות ואת האביזרים הדרושים על מנת לתקוף את הרברט, במשימה האחרונה הוא כתב "גורל האי תלוי בידך סוכן, אני חייב ללכת הרברט כבר פה---".כשפינגווינים שאלו את הרברט אם הוא יודע מי זה המנהל במהלך המסצע בו הפך למפורסם,הו ענה "כן, אני יודע מי זאת",מה שאמר שהמנהל זה בת, ומכך נודע שזאת אנט ארטיק.כאשר הפינגווינים הביסו אותו היה מוצג סרטון שבו רואים את הקרן הסולרית מתפוצצת ואת זהותו של המנהל נחשפת.בנוסף, הצוות של קלאב פינגווין פתח להרברט חשבון טוויטר ואתר, שבו מוצגת תמונה של המחשב האישי שלו עם תמונות של הסוכנים ורשימה עם השמות שלהם.

 • מבצע רוטב חם

מבצע רוטב חם היה המבצע האחרון ובו נדרשו הסוכנים לגלות מי גנב בקבוקים של רוטב חם מהפיצרייה. הסוכנים נעזרים בגדג'ט חדש המסוגל לגלות עקבות ועוקבים אחרי העקבות עד למחבוא הסודי של הרברט בחוף ושם הם מגלים את תוכניתו לפוצץ את קלאב פינגווין ברוטב חם. הסוכנים גורמים לקלאטזי הסרטן של הרברט להפעיל את הפצצה ומפוצצים את מחבואו של הרברט אך הוא מצליח לברוח.

זהות המנהיג

מאז שקטלוג הסוכנים החשאיים נוצר, הרבה פינגווינים ניסו להבין מיהו המנהיג (The Director) של הסוכנות החשאית.היו מספר שמועות על אנשים מוכרים בקלאב פינגווין שיכלו להיות המנהל,אך כולם חשבו שזהו אנט ארטיק וגילו כי זה נכון בסוף מבצע בלק אאוט. הפינגווינים חשבו שהמנהיג יכול להיות:

 • הדודה ארטיק

זוהי אחת השמועות הגדולות ביותר בקלאב פינגווין על כך שהיא המנהיג (ה)ישנן מספר טענות לכך:

 1. בראיון בלעדי איתו, היא לא ראיינה אותו, אלא מישהו אחר.
 2. במסיבת גיבורי העל של מארוול שאלו אותה האם היא גיבורת על, היא ענתה:"אני מניחה שזה אפשרי, אני יכולה להיות מנהיגה של גיבורים ששומרים על האי מרוע.." התשובה שלה תומכת בשמועת המנהיג.
 3. כאשר שמים עליה את העכבר בפינת "תשאלו את הדודה ארטיק" המשקפיים שלה נהיים שחורים כמו משקפים של סוכנים.

בסופו של דבר זהותו נחשפה.בסוף מבצע בלקאאוט, לאחר שמביסים את הרברט, עולה סרטון ובו נראה שמזימתו של הרברט נכשלה, האי חוזר להיות מואר, והמנהל חושף את זהותו.זהותו הסודית, שאותה היא החביאה כל כך הרבה שנים, היא הדודה ארטיק, פינגווינים רבים התאכזבו מזהות המנהיג.

 • גארי

כמה פינגווינים חשבו שגארי הוא המנהיג,אז זה הפך ללא נכון כאשר במשימה 10 כאשר המנהל קפץ למסך ודיבר עם גארי,ג'ט פאק גיא ורוקי.

מסיבות

אחת לחודש (לפעמים פעמיים בתאריכים שונים), הצוות של קלאב פינגווין יוצר מסיבה. רוב המסיבות קבועות (באותו חודש, כל שנה). המסיבות כוללות פריטים בחינם (לרוב בגדים). בחלק מהמסיבות מופיעים גם חדרים נוספים שחלקם לחברים בתשלום בלבד ורוב האי מקושט. בחלקן ניתן לראות מפורסמים (שלא ניתן לפגוש תמיד, כמו פרופסור G, קאדנס והלהקה).
רשימת המסיבות:

מסיבת פיאסטת החורף

פיאסטת החורף (Winter Fiesta), היא מסיבה שנחגגה בחודשי ינואר בשנים 2007-2009. המסיבה הייתה ב"נוסח מקסיקני", ולוותה בתפאורה חגיגית עם מוסיקה מתאימה. היא לא חזרה אחרי 2009.חדר אחד של המסיבה שנקרא casa fiesta חזר בפסטיבל המוזיקה של קלאב פינגווין,אך זה היה החדר היחיד מהפיאסטה שחזר.

מסיבת יום האהבה

מסיבת יום האהבה נחגגה בפעם הראשונה והאחרונה בשנת 2006. מועדון הריקודים קושט לבבות ובלונים. להקת הפינגווין-בנד נינגה מוזיקה רומנטית. המסיבה לא חזרה, מכיוון שלא בכל העולם נהוג לחגוג את יום האהבה.

מסיבת הפאפלים

מסיבת הפאפלים נחגגה משנת 2009 בחודשי פברואר. נושא המסיבה הוא פאפלים- חיות המחמד הפרוותיות שנהוג לאמץ אותן. במסיבות חדרים מסוימים מוקצים לפאפלים שונים (המגדלור- פאפל צהוב;המפרץ-פאפל תכלת; וכו'),מנוגנת מוסיקה קופצנית. כמעט בכל שנה במהלך המסיבה מצטרף צבע פאפל חדש. זוהי אחת המסיבות הפופולריות ביותר. בשנת 2013 נוסף חדש חדש בשם "מלון הפאפלים" שיישאר גם לאחר המסיבה, בנוסף במסיבה התגלה פאפל הקשת. מסיבת הפאפלים נחגגת בכל חודש מרץ.

מסיבת פטרוס הקדוש

מסיבה זו, בנוסח אירי, הנחגגה כל שנה בחודש מרץ עד שנת 2013. במסיבה: מוסיקה אירית, קישוטים ירוקים, ועוד. מסיבה זו בוטלה בשנת 2011 בגלל מסיבת אחד באפריל וחזרה בשנת 2012 בקטן כשהמכרה קושט, בשנת 2013 המסיבה לא נחגגה אך נמכרו פריטי מסיבה בקטלוג הבגדים.

מסיבת אחד באפריל

מסיבת 1 באפריל היא אחד האירועים המוצלחים ביותר במשחק (המסיבה נחגגת בתחילת חודש אפריל). התפאורה גדושה באנימציות, חדרים "הפוכים" השמיים צבעוניים- זוהי אחת המסיבות המושקעות ביותר. פרטי הלבוש היחידים שמחולקים הם כובעי פרופלור. בשנת 2013 המסיבה בוטלה,אך ב-1 באפריל חדרים מסוימים יהיו עם עיצוב "מצחיק".

חג הפסחא

נחגג בחודש אפריל. במהלכו, באי מוחבאות 8 ביצי פסחא- אותן יש למצוא- על מנת לזכות בפרס (לרוב אזני ארנב).

מסיבת ימי הביניים

נחגגת מאז 2008 בחודשי מאי. במסיבה- בנוסח "הזמנים האפלים"- האי כולו מקושט בנוסח ימי הביניים, בשלטים בנוסח ימי הביניים, ובחדרים מיוחדים למסיבה. חברים בתשלום יכולים לצאת לשלושה "מסעות"- שבהם ניתן לזכות בעשרות פרסים.בשנת 2012 התחיל דבר חדש במסיבת ימי הביניים.דרקון אפל ומרושע בשם סקורן (scorn) פלש אל קלאב פינגווין וניסה לכבוש אותה,כל האבירים והנסיכות המנוים יצאו למסע לחיסול הדרקוןולשחרור ממלכת השמיים (גם זה חדר חדש במסיבת ימי הביניים)באותה שנה היה ניתן לחברים לא בתשלום להיכנס למסע הראשון של ימי הביניים. כל מסיבת ימי הביניים נחגגת בכל מאי.

מסיבת המוסיקה (music jam)

המסיבה נחגגת מאז 2008 בכל שנה בחודש יוני. במהלך החג כל האי מתקשט בבמות בעלי סגנונות שונים. בחג אפשר לפגוש את הלהקה שמורכבת מארבעה פנגווינים שונים: פרנקי-המנגן על הקלידים, ג' בילי המתופף, פטי ק' (petey k) שמנגן באקורדיון, ואת סטופינ' בוב, המנגן בגיטרה. בשנת 2011 שודרגו הנגנים וקיבלו עיצובים חדשים. באותה שנה היה אפשר לאתר בחג לא רק אותם אלא גם את קאדנס. זה החג היחיד שבו התאפשר למצוא 5 מפורסמים. בשנת 2012 המסיבה שיתפה פעולה עם התוכנית שייק של ערוץ דיסני כאשר הדמויות הראשיות בתוכנית יהפכו לפינגווינים, המסיבה התחילה ב-13 ביולי.

מסיבת המערב הפרוע

מסיבת המערב הפרוע הייתה מסיבה בסגנון מערב פרוע. במסיבה חולקו רקעים ובנדה לצוואר בלבד. המסיבה נחגגה בשנת 2006 ו-2007 ומאז לא חזרה.

מסיבת הקיץ

מסיבה שנחגגה ביוני 2006 ו-2007. מטרתה הייתה לצנן את האי, בעקבות תחילת הקיץ. המסיבה לא נחגגה מאז 2007.נהוג להתבלבל בין מסיבה זו למסיבת המים.

מסיבת המים

מסיבה שדומה מאוד למסיבת הקיץ. נחגגה לראשונה ביולי 2007, ובפעם השנייה והאחרונה, ביוני 2008. היא נחגגה בעקבות כך שזכוכית החלון בבריכה נופצה- והמים הציפו את כל האי. המסיבה- שנחשבת למוצלחת ביותר מעולם- לא חזרה מאז 2008.נהוג להתבלבל בין מסיבה זו למסיבת הקיץ.

מסיבת ההרפתקאות

המסיבה נחגגת מאז 2009 במקום מסיבת המים. במהלך המסיבה מקשטים את כל קלאב פינגווין בצמחיה כך שהכל הופך לג'ונגל. במהלך החג גם רוקהופר הפיראט מגיע. בשנת 2011 כדי להגדיל את ההנאה הוסיפו הנהלת קלאב פינגווין משימה מורכבת מעט ברחבי האי.

מסיבת פסטיבל השלג

פסטיבל השלג היה מסיבה בשנת 2007. לפני המסיבה פינגווינים התבקשו לצייר פסלי שלג\קרח ולשלוח לצוות קלאב פינגווין. במהלך המסיבה היה ניתן לראות את פסלי השלג\קרח הזוכים ברחבי האי של קלאב פינגווין, ליד כל פסל שלג\קרח נופיע הציור המקורי ושם היוצר. המסיבה לא חזרה לאחר מכן.

מסיבת הפירטים

מסיבת הפרטים הייתה מסיבה שנחגגה במאי 2007. למסיבה הגיע רוקהופר עם ספינתו. המסיבה הייתה בנוסח פירטים וכך קושט גם האי. המסיבה לא חזרה מאז.

משחקי הפינגווינים

מסיבה שנחגגה לראשונה ב-2006 כ"יום הספורט", וחזרה באוגוסט 2008, במקביל לאולימפיידת בייג'ינג 2008.
נוסח המסיבה ספורטיבי, האי מקושט בכרזות, ובשנת 2008 היו 3 תחרויות (שחייה, מרתון, והקפות), שלאחר השלמת שלושתן, השחקנים זכו במדליית זהב.
המסיבה לא חזרה מאז 2008.

היריד

היריד (The Fair), שנקרא במקור "יריד הסתיו", הוא יריד ענק שנחגג בכל רחבי האי מדי שנה בספטמבר, בו שחקנים יכולים לזכות בכרטיסים בדוכני משחק, ואיתם ניתן לזכות בפרסים. היריד פופולרי מאוד, כיוון שמספר דוכני המשחק גדול, ומגוון הפרסים רחב. קיים גם אזור לחברים בתשלום בלבד - בו דוכן פרסים נוסף.
במהלך היריד קפטן רוקהופר מגיע, וניתן לפגוש אותו.
שמו של היריד שונה מ"יריד הסתיו", משום שמדרום לקו המשווה, העונה הנוכחית היא האביב.

מסיבת מחנה קלאב פינגווין

מסיבת מחנה קלאב פינגווין הייתה מסיבה בשנת 2007,זאת הייתה המסיבה הראשונה לאחר שקלאב פינגווין נקנה על ידי חברת וולט דיסני. במסיבה עוצב העולם במראה של מחנה, הפירצייה הפכה לחדר אוכל וכאשר היו זורקים כדור שלג היה נזרק אוכל, שחקנים רבים אהבו דבר זה. במסיבה חולק פריט אחד, מקל עם מרשמלו. המסיבה לא חזרה.

מסיבת ליל כל הקדושים

מסיבת ליל כל הקדושים נחגגת כל שנה בסוף אוקטובר, והיא נחגגה לראשונה ב- 2005- מה שהופך אותה למסיבה הכי וותיקה. כאשר היא נחגגה לראשונה, ב- 2005, התפאורה הייתה מצומצמת ודלה, אבל כיום היא מושקעת במיוחד. המאפיין המרכזי במסיבה הוא הסערה - המלווה בעננים שחורים, ברקים ורעמים. מאפיין נוסף במסיבה הוא החיפוש אחר הממתקים- 8 ממתקים שיש לאתר, וברגע שמוצאים את כולם- ניתן להשיג מתנה- לרוב רקע לפינגווין (אך בשנת 2011 הם שינו את חיפוש הממתקים לצייד רוחות).

מסיבת החופשות

מסיבת החופשות, במקור מסיבת חג המולד (שונה בגלל דתות שונות של שחקנים), היא מסיבה חגיגית שנחגגת בכל שנה בדצמבר. האי כולו מקושט בקישוטי חג מולד, מנוגנים שירי חג- מולד, ואף ב-2006 נוספה שכבה נוספת של שלג. מ-2007 ניתן לתרום במסיבה לפרויקט "מטבעות למען שינוי" בנושאים:עזרה רפואית, בניית מקומות בטוחים, ונטיעת עצים. לבסוף קלאב פינגווין תורמים 1,000,000,000 דולר לאותם הנושאים, ע"פ סטטיסטיקת התרומות במשחק. בעבר הייתה מוצגת בבית הקפה חנוכייה אך מאז שנת 2007 היא לא מופיעה.
עד שנת 2012 למסיבה היו באים דודה ארטיק ורוקהופר, אך במסיבת 2012 לא ניתן לפגוש במסיבה את דודה ארטיק אלא רק את רוקהופר.

המסיבה התת-ימית

המסיבה התת-ימית הייתה מסיבה בשנת 2008. לאחר התרסקות ספינתו של רוקהופר באותה שנה (ינואר)התהפך האי של קלאב פינגווין והפך לאי התת-ימי של קלאב פינגווין (שזהה לו מעט)אך על היבשה. חלק מהאי ניזוק במהלך המסיבה.

חלוקת פרסי התיאטרון

מסיבת "חלוקת פרסי התיאטרון" (אנגלית- Penguin Play Awards) נחגגה בשנים 2009 ו-2010, והיא נועדה למצוא, בעזרת סקר מיוחד, מהם חמשת המופעים המוצלחים ביותר בתיאטרון. המחזה ,Quest for The Golden Puffle" זכה פעמיים ברצף. במהלך המסיבה, היה ניתן לפגוש בלהקת הפינגווינים, בדודה ארקטיק, במדען גארי, ובקאדנס הדי- ג'יית.

מסיבת החקר

המסיבה נחגגת כל שנה בינואר מ-2009 ובה חוקרים מקומות חדשים: 2009- חקירת ההר, 2010- חקירת מכרות ואגמים תת-קרקעיים, 2011- חקירת יערות השממה בקלאב פינגווין בה גם גילו את הפאפל החום, 2012- חקירת מעמקי הים וחדרים מסתוריים, ב-2013 לא נחגגה, והוחלפה במסיבה הפרהיסטורית.

מסיבת הריקודים

מסיבת הריקודים הייתה מסיבה שנחגגה בפעם הראשונה ובפעם האחרונה בשנת 2009 בחודש ינואר. רק מנויים יכלו להשתתף במסיבה,מי שאינו מנוי לא יכל להשתתף במסיבה וגם לא ממש ידע עליה. המסיבה נחגגה על מנת להשיק את משחק הריקודים, וגם על מנת להכיר לפינגווינים המנויים לראשונה את קאנדס.

יום כדור הארץ

מסיבה הנחגגת ומניעה שמירה על איכות הסביבה משנת 2011 היא מתמקדת בחיות בסכנת הכחדה שק"פ תרם להם בפרויקט "מטבעות למען שינוי".

מסיבת התעופה

בשנת 2009 גארי המציא מכונה שדומה לכדור פורח שהרימה את האי לאוויר.ביער מנוים יכלו לעלות על כדור פורח ולעוף אל ההר הגבוה ביותר של קלאב פינגווין ולקבל שם חליפת סילון בחינם.מהקרחון היה ניתן לראות שהאי של קלאב פינגווין עף באוויר ומעליו בלון ענק שמרים אותו.

מסיבת חקר ההר (ב-2011 שונה לשם המרוץ הגדול)

במסיבת חקר ההר הראשונה (לפני המרוץ הגדול) היה ניתן לעבור חדרים כשמסיימים משימות קצרות ובראש ההר היה ניתן להצטלם.בשנת 2011 היה גם מרוץ שלג גדול שלקח קצת יותר זמן מהמשחק הרגיל של מרוץ השלג מכיוון שהר היה הרבה יותר גבוה.לסוכנים החשאיים הייתה משימה חשובה ביותר:לתפוס את הרברט דוב הקוטב אחת ולתמידתחילת המשימה הייתה באזור הקפוא שם היה ניתן לראות חיות קדמוניות. באזור חיכה לסוכנים סוג של כובע עם ראיית לילה כדי לעבור שלושה חדרים של מבוך לייזר.היה גם צריך לאסוף סיכה שנקראת מפתח המשלחת/מסע (expedition key) כדי להיכנס למחבוא של הרברט.כאשר נכנסים למחבוא של הרברט צריך לזרוק כדורי שלג על הדברים שמכבים את הלייזר, הצלצולים והצבע האדום בחדר.לאחר שעשינו זאת גארי משגר לשם חלקים של המיני מקפיא 3000 (mini AC 3000) צריך להרכיב אותם מסביב להרברט כדי שהוא ירדם בתרדמת חורף.כשמסיימים את המשימה מקבלים סיכה לשחקן של ה- AC 3000 ומקבלים כמה מדליות איתם ניתן לקנות מדי סוכנים בטלפון הסוכנות.בנוסף, ניתן היה לראות שקלאצי ברח אבל הוא לא שחרר אותו, אף על פי שאחרי כמה חודשים הוא השתחרר מכך שחלק האי שקע במסיבת החקר התת-ימית.

מסיבת הנינג'ות

בדרך כלל במסיבה זו חוגגים פתיחת משחק קארד ג'יסטו חדש או מלחמה בין האלמנטים. ב-2009 הייתה בנוסח נינג'ות אש,ב-2010 הייתה בנוסח נינג'ות מים,ב-2011 היה קרב בין האש למים וב-2013 היה בנוסח שלג.

מסיבת המסע של רוקהופר

מסיבת המסע של רוקהופר נחגגה בפברואר 2012. המפורסם במסיבה היה רוקהופר. קצת לפני המסיבה ספינתו של רוקהופר כבר עגנה,אך לא היה ניתן להיכנס אליה,כי גארי ביצע בה שדרוגים. עיקרון המסיבה\המסע היה לשוט ברחבי הים בין האיים ולהגיע לבסוף לאי הספינות הטרופות, כאשר כל החלקים שאספת מכל האיים בידך אתה צריך להרכיב מגדלור,על-מנת שלא יתבעו יותר ספינות באזור האי.

מסיבת השתלטות גיבורי העל של מארוול

מסיבה זו נחגגה ביוני 2012. כמה ימים לפני תחילת המסיבה נחת באי של קלאב פינגווין, באזור המזח מטאור רדיואקטיב ואת המטאור היה ניתן לראות במסיבה שנחגגה במאי 2012-מסיבת ימי הביניים באזור המגדלור שם היה טלסקופ מיוחד לחלל (חוץ מהטלסקופ הרגיל שדרכו ניתן לראות אם רוקהופר מגיע).המטאור הרדיואקטיבי החזיר את הכוחות לאחד מאויבי סוכנות ה-EPF-פרוטובוט האולטימטיבי 10000 שבזמן המסיבה הוא היה נקרא UP10K. בזמן המסיבה מנוים יכלו לקנות תחפושות של גיבורי על ורשעי על וגם כפפות כוח שיורות כדורי שלג מיוחדיםבנוסף, היהה גם קטלוג בגדים מיוחד שפתוח לכל השחקנים שבו היה ניתן לקנות בגדי פושע, מדי שוטר וכובע עיתונאי. אזור הפיצרייה הפך לחנות פיצה והבנק, התיאטרון הפך למשטרת קלאב פינגווין שם גם היה ניתן לזכות ברקע חינם (לא הייתה הצגה בזמן המסיבה),בית הקפה הפך לאזור שבו עיתונאים ראיינו גיבורי על וגם שם היה ניתן לקבל רקע חינם, והספרייה הפכה למפעל העיתונים של קלאב פינגווין-קלאב פינגווין טיימס (והוא נשאר ככה גם לאחר המסיבה).בסוף סוכנות ה-EPF השמידה את המטאור שנתן כוח לפרוטובוט והמסיבה נגמרה וכך גם האי ניצל.
המסיבה חזרה על עצמה באפריל 2013,כאשר הפעם גבישים צמחו באי ונתנו לפרוטבוט כוחות, וכך הוא חזר. במסיבה הגיעו נבלים חדשים וגיבורים חדשים, כאשר בגיבורים הדגשה על איירון מן, כנראה בגלל יציאתו של הסרט "איירון מן 3". בסוף המסיבה הגבישים נעלמו וכך פרוטבוט פורק והכל חזר לקדמותו.

מסיבת המוזיקה הטבע את החתימה שלך-ג'אם אולטימטיבי

מסיבת המוזיקה שנחגגת כל שנה בקלאב פינגווין השתדרגה והפכה למסיבת הג'אם האולטימטיבי וגם נכתב שיר חדש עם קליפ מצויר של קלאב פינגווין בו קיידנס שרה את השיר שנקרא "the party starts now", את הקליפ ניתן להוריד תמורת 2.99$. במסיבה הגיעו רוקי וסיסי מהתוכנית שייק של ערוץ דיסני, ניתן לפגוש אותם רק בחדר ה-VIP. במסיבה זו גם ניתן לפגוש את הלהקה (הדמות), כאשר נכנסים להופעה שלהם שיש כל 20 דקות מקבלים את הבולים ולא פוגשים אותם. את קאנדס ניתן למצוא בחדר ה-VIP, בהופעה, ובכל האזורים המיוחדים של המסיבה. לכבוד המסיבה צוות קלאב פינגווין הוסיף משימה של 4 ימים.

מסיבת ההרפתקאות: בית המקדש של הפירות

מסיבה זו היא שדרוג של מסיבת ההרפתקאות אשר נחגגה באוגוסט 2012. במסיבה זו רוקהופר. במסיבה יש הר געש מקולל אותו צריך להאכיל בפירות (לשם כך זורקים כדורי שלג) כדי להציל את האי, מקדש הפירות הוא אזור זו הוא למנויים בלבד. המסיבה הייתה פרסומת לחברת השייקים "שייקים תמימים", עם זאת נמכרו שייקים של החברה עם קודים למשחק, המסיבה לא חזרה.

המסיבה הפרהיסטורית

המסיבה התחילה החל מ-17 בינואר 2013. במסיבת הדינוזאורים גארי המציא מכונת זמן שתחזיר אותו לעידן הדינוזאורים בשביל לחקור. עקב תקלה כל העולם יחזור בזמן לתקופה ההיא, אך ללא דינוזאורים כי גארי המציא מכשיר דוחה דינוזאורים. במהלך המסיבה יוכלו מנויים להפוך לדינוזאורים ולקבל תנועות משודרגות. במהלך המסיבה יתווסף סמיילי בשר וסמיילי זעוף חדש. אושר על ידי ספייק שזאת לא מסיבת חקר.

מסיבת הוליווד

מסיבת הוליווד היא מסיבה שנחגגה לראשונה בפברואר 2013. במסיבה זו קלאב פינגווין הופך להוליווד, ומכך מראה אזורים רבים משתנה, לדוגמה התיאטרון משתנה והופך לאולם חלוקת הפרסים. בקלאב פינגווין מסתובבת במסיבה לימוזינה בפלאזה, העיר ומבצרי השלג ועוצרת בכל אחד מהם כדי להוריד או להעלות פינגווינים. במסיבה ניתן לעבוד על שלושה סרטים: תיכון קלאב פינגווין 3,פעולה מסתורית ושובו של החיזמארי מהחלל. בלימוזינה יש בריכה, בר אוכל, עמדת D.J. ועוד. בכל סרט אפשר לזכות ברקע מיוחד של הסרט. במסיבה נוספו הסמיילים: סמיילי מגניב, גבינה וקרטון טייק.

מסיבת השתלטות בית הספר למפלצות של פיקסאר

מסיבת זו נחגגה מה-27 ביוני עד ה-11 ביולי כאשר ב-9 ביולי חולק גביע ההפחדות. מסיבה זאת היא מסיבה מסחרית המספקת פרסומת עיקרית לסרט בית ספר למפלצות של פיקסאר וחברת וולט דיסני, ונחגגת בעקבות בעלות דיסני על קלאב פינגווין. האי עוצב בדומה לבית הספר שמופיע בסרט, ובדומה לסרט היו קבוצות שהתמודדו על גביע ההפחדות, לבסוף זכתה כמו בסרט קבוצת OK. כל הדמויות מהסרט (ג'יימס פי סאליבן, מייק ווזאבסקי, רנדל בוגס וכדומה) היו גם במשחק והיה ניתן להתלבש כמוהם. במסיבה הזו לא הגיע שום פינגווין מפורסם.

מסיבת השתלטות מלחמת הכוכבים של דיסני לוקאס פילם

מסיבה זו נחגגה מה-25 ביולי עד ה-13 באוגוסט. מסיבה זו היא מסיבה מסחרית המספקת קידום לסרט מלחמת הכוכבים של חברת וולט דיסני ולוקאספילם על מנת לקדם את הסרט לקראת יציאת החלק החדש ב-2017, המסיבה נחגגת בעקבות בעלות דיסני על קלאב פינגווין. בעזרת מפה מיוחדת ניתן היה להגיע לכוכבים חדשים ובהם ערים וחלליות של הכוח האימפריאלי. רב הדמויות מהסרט בסיפור במשחק בשינוי שמות (לדוגמה- דארת' הרברט). במסיבה היה ניתן להגיע לראשונה בקלאב פינגווין לחלל ולכוכבים שונים. במסיבה הגיע המפורסם דארת' הרברט וזו הייתה המסיבה השנייה בה הוא מסתובב כמפורסם. שבוע לפני המסיבה החלות במפרץ מעבדה וברחבי האי היה ניתן לראות את חלליות כוכב המוות של דארת' הרברט.

מסיבת השתלטות חוף מהסרטים של ערוץ דיסני

מסיבה זו תיחגג מאמצע אוגוסט עד תחילת ספטמבר. מסיבה זו היא מסיבה מסחרית המספקת קידום לסרט חוף מהסרטים של ערוץ דיסני, מסיבה זו נחגגת בעקבות בעלות דיסני על קלאב פינגווין. המסיבה היא גם שילוב של מסיבה המים (שלא נחגגה מאז 2009), מסיבת הקיץ (שגם לא נחגגה מאז 2009) ומסיבת המוזיקה (שכמה חשבו שהתבטלה). המפורסמים שהגיעו במסיבה הם בריידי ומקנזי וקיינדס. במסיבה היה ניתן לרכב על אופנועים בכביש, והיה ניתן לגלוש על גלים עם כמה פינגווינים.

פאפלים

פאפלים (באנגלית- Puffles) הם חיות המחמד של קלאב פינגווין. לכל אחד יש משחקים שונים ותחומים שונים, לדוגמה: הפאפל השחור אוהב אש, סקייטבורד וכדומה ומתי שרוקדים איתו אז הוא עושה מערבולת. אפשר למצוא את תכונות הפאפלים בחנות החיות בספר מיוחד. לכל פאפל אפשר לתת שם, להאכיל, לרחוץ אותו ולשחק אתו. בשביל להאכיל אותו צריך לקנות אוכל, בשביל לשחק אתו צריך לקנות לו משחקים ודברים אלו ניתן לקנות בקטלוג הפאפלים המיוחד. הצבעים של הפאפלים הם שחור, ורוד, צהוב, לבן, כחול, אדום, ירוק, חום, כתום, סגול וצבעוני. כמעט בכל שנה במסיבת הפאפלים מתגלה סוג חדש של פאפל. חברים בתשלום יכולים לאמץ 20 פאפלים מכל צבע שיבחרו, בעוד שמשתמשים שאינם חברים בתשלום יכולים לאמץ עד 2 פאפלים בלבד: הפאפל הכחול והפאפל האדום. חלק מהפאפלים יכולים להצטרף למשחקים מסוימים, כגון הפאפל האדום שיכול להצטרף למשחק גלישת הגלים.

 • בתחילת 2006 נחשפו הפאפל הכחול, ירוק, שחור וורוד.
 • לאחר כמה חודשים נמצא גם הפאפל הסגול.
 • בסוף שנת 2006 נחשף הפאפל האדום כאשר בחג המולד רוקהופר הביא איתו מהאי את הפאפלים האדומים
 • בשנת 2007 נראה פאפל צהוב ביער במהלך מסיבת ליל כל הקדושים, לאחר המסיבה החלה בניית התיאטרון והיה ניתן לראות את הפאפל הצהוב. לאחר בניית התיאטרון נחשף הפאפל הצהוב
 • בשנת 2009 נחשף הפאפל הלבן
 • בשנת 2010 נחשף הפאפל הכתום
 • בשנת 2011 נחשף הפאפל החום
 • בשנת 2012 לא נחשף שום פאפל חדש
 • בשנת 2013 נחשף פאפל הקשת
 • שמועות אומרות כי בשנת 2014 ייחשף פאפל הזהב

הפאפל הראשון שנתגלה בקלאב פינגווין הוא הפאפל הכחול, שאוהב רק כדורים.

פרויקטים ואירועים

חגיגות יום ההולדת לקלאב פינגווין

אירוע שנחגג תמיד בתאריך ה-24 באוקטובר. האירוע מציין את מלאות שנה לקלאב פינגווין- ובדרך כלל הקישוטים היחידים באירוע נמצאים בבית הקפה, בספרייה, ובעיר.
עם כל שנה, יוצא "כובע מסיבה" חדש, שונה כל שנה בצבעו, ניתן להשיגו במהלך החגיגות בלבד. כמו כן, בכל מסיבה יוצא "ספר זיכרונות" (Year Book) חדש, שמצוינים בו כל האירועים בין מסיבת יום ההולדת של קלאב פינגווין שבשנה שעברה עד למסיבה הנוכחית.

 • אף על פי שמצוין בעיתון ובבלוג הרשמי של קלאב פינגויין, שאורך המסיבה יום בדיוק, היא בדרך כלל נמשכת יומיים נוספים.

CPIP- Club Penguin Improvement Project

CPIP היה שמו של פרויקט לבדיקת השרתים של קלאב פינגווין. הפרויקט החל במרץ 2008, עם פתיחת השרתים הניסיוניים; סגירת השרתים ב-1 באפריל, וסגירת הפרויקט סופית ביולי באותה שנה. תפקידו היה לשפר את קלאב פינגווין, עקב רכישתו בידי דיסני, ולערוך בו שינויים, ביניהם:

 • דואר פינגווינים חדש- במקום לקבל גלויות שנמחקות אוטומטית לאחר פתיחתן- ליצור "קובץ" של גלויות- אותן ניתן לשמור.
 • שינוי תפריט הפינגווין (Inventory). לאחר השינוי, פרטי הלבוש, הסיכות (Pins), המסכים (Backgrounds), והפרסים (Awards) היו באותו תפריט, והם יהיו מסודרים לפי קטגוריות. בהלך הפרויקט היו תקלות רבות בשרתים, שלעתים נוצלו בידי שחקנים על מנת לחבל במשחק.
 • הפרויקט נסגר סופית ביוני 2008, וכל המשתתפים בפרויקט קיבלו כובע תחזוקה (Red Construction Hat).

Club Penguin Beta Team

נבחרת הבטא של קלאב פינגווין הייתה פרויקט לבדיקת משחקים לקלאב פינגווין. למשחקים האלה איכות גרפית בינונית, והשחקנים יכולים להצביע בעד/נגד, ולהוסיף משובים.
אתר הבטא נסגר באופן רשמי בפברואר 2013.

צ'אט

הצ'אט בקלאב פינגווין מאפשר שיחה מהירה עם השחקנים. משפטים שהשחקנים "אומרים" מופיעים בצורת בלון דיבור מעל הפינגויין שלהם. יש שני מצבים לצ'אט:

 • Ultimate Safe Chat - מצב בו השחקן לא יכול להקליד משפטים, אלא לבחור מלים או משפטים משיחון מיוחד.
 • Standard Safe Chat - בנוסף לשיחון, השחקן יכול גם להקליד משפטים משלו, אך מילים פוגעניות גורמות להרחקת השחקן. באוקטובר 2011 נוספו הצעות של "השלמה אוטומטית" תוך כדי הקלדה. יישום זה נבדק באוגוסט אותה שנה באתר הבטא ונוסף למשחק מאוחר יותר.

Coins For Change - מטבעות למען שינוי

פרויקט זה נוסד בשנת 2007, ומטרתו לתרום כסף לקטגוריות שונות. הפרויקט מתקיים כל שנה בחודש דצמבר, לכבוד מסיבת החופשות המסורתית המתקיימת באי, ובו ניתן לכל שחקן לתרום מכספו הווירטואלי לאחת משלוש הקטגוריות (נכון לשנת 2012): "בניית בתים ושטחי מחיה בטוחים", "איכות הסביבה", ו"עזרה רפואית". הסכומים שנתרמו בדולרים מטעם קלאב פינגווין הם:

בכל שנה סכום הכסף הנתרם נקבע מראש, אך החלוקה של כספי התרומות לתחומים שונים נקבעת ע"פ סטטיסטיקת התרומות במשחק עצמו.

מוזיקה

לקלאב פינגווין שירים שונים כאשר באופן קבוע מצורף אליהם וידאו-מוסיקה. השיר הראשון הופץ באוגוסט 2012 במסגרת מסיבת ההרפתקאות. השירים שמופצים הם של קאנדס ה-D.J. או של להקת הפינגווין בנד או של שניהם. בינואר 2013 יצא דיסק מוסיקה של קלאב פינגווין הכולל קוד שמביא פריט מיוחד, שמו של הדיסק הופץ תחת השם "קלאב פינגווין - המסיבה מתחילה עכשיו".

השירים

רשימת השירים להלן היא רשימת השירים המלאה של מוזיקה ולא של שיר צלילים.

 • המסיבה מתחילה עכשיו- בביצוע של קיידנס (לשיר נוצר רמיקס, על ידי פולו פיאלד)
 • הרימו עוגן-בביצוע של להקת הפינגווינים (סולן- פרנקי)
 • רוחות רק רוצות לרקוד- בביצוע להקת הפינגווינים וקיידנס (סולן- פרנקי, פזמונים וקטע ראפ- קיידנס)
 • מגניב בקור- בביצוע להקת הפינגווינים וקיידנס (סולנים- קיידנס ופרנקי)
 • מסיבת הפאפלים- אתה צריך טייס משנה- בביצוע סטומפין בוב (מלהקת הפינגווינים, מופיע לבד ללא שאר חברי הלהקה בתור ראפר) וקיידנס
 • בסוף יולי 2013 ספייק הייק ופולו פיאלד הודיעו שבקרוב יצא שיר חדש, בימים אלו השיר מוקלט באולפני הקלטות.

מתווכים

בקלאב פינגווין כמו בכל עולם ווירטואלי אחר מי שעובר על "עבירה" שמצוינת בחוקי האתר מורחק מהמשחק. להלן רשימת סוגי ההרחקות מהמשחק:

 • אזהרה- כאשר שחקן מנצל באג במשחק. השחקן יוסר מהשרת מאופן מידי (לא מושעה).
 • 24 שעות- אם השחקן משתמש במילה לא ראויה.
 • 48 שעות- אם השחקן משתמש במספר מילים לא ראויות לשימוש.
 • 72 שעות- אם שחקן משתמש בתוכנות לא פרי פיתוחם (Third Party Sites/Services), שלעתים גורמים נזק לשרתים, ועלולים לפגוע בשחקנים אחרים.
 • הרחקה לצמיתות- לאחר שורה של מעשים לא- הולמים, ו/או הרחקה מהמשחק יותר מ-3 פעמים בעבר.

במהלך זן האחרון המון פינגווינים סובלים מהשעיה סתמית, פינגווינים אשר מקבלים השעיה זאת כולים לפנות לצוות התמיכה של קלאב פינגווין ולקבל כ-50,000 מטבעות במשחק.

בולים

ביוני 2010 יצא יישום חדש בקלאב פינגווין שנקרא בולים (stamps). הבולים יצאו ב-5 קטגוריות:

 • אירועים:
 1. דמויות- הימצאות עם דמות מסוימת באותו חדר.
 2. מסיבות- מספר פעילויות שחלקן זמינות במסיבות.
 • פעילויות (פעילויות שונות, כמו פגישת נינג'ות, להתחבר עם פינגווין בן חצי שנה וכו').
 • משחקים:
 1. מנוע הסילון (Jet Pack Adventures).
 2. הצוללת (Aqua Grabber).
 3. החללית (Astro Barrier).
 4. גלישה (בים) (Catchi'n Waves).
 5. קרח דק (Thin Ice).
 6. הצלת הפאפלים (Puffle Rescue).
 7. משימות (סוכנים חשאיים בלבד).
 8. עגלת המכרה (Cart Surfer).
 9. קארד ג'יטסו: אש.
 10. קארד ג'יטסו: שלג.
 11. קארד ג'יטסו: מים.
 12. קארד ג'יטסו (Card- Jitsu).
 13. הכנת שייק (Smoothie Smash).
 14. מגן המערכת/ חומת אש/ אנטי-ווירוס (סוכנים חשאיים בלבד) (System Defender).
 15. מגלה המטמון (Treasure Hunt).
 16. פיצה- שף (Pizzatron 3000).
 17. דיג (Ice Fishing).
 18. פאפל מתגלגל (Pufflescape).
 • משחקי וידאו:
 1. !Wii: Game Day.
 • סיכות (Pins).

ניתן לזכות בבולים לאחר ביצוע משימות מסוימות המחולקות לדרגות:

 • קל.
 • בינוני.
 • קשה.
 • אקסטרים.

נוספים בולים חדשים כל כמה זמן.

הספרייה\מערכת club penguin times

בקומה השנייה של בית הקפה בקלאב פינגווין נמצאת מערכת העיתון club penguin times, שכוללת בנוסף למערכת העיתון מדפי ספרים (שניים). הספרים, (בהוצאת "Snowball Press"),הם כמה. הספרים המוכרים ביותר הם:

 • ספרי זיכרונות- יוצאים פעם בשנה, עם חגיגות יום ההולדת לקלאב פינגווין. מציינים את כל האירועים שהתרחשו בשנה שעברה מאז החגיגות הקודמות.
 • סיפורים מתחרויות כתיבה- סיפורים שפינגווינים כתבו ושלחו בתחרויות הכתיבה שתקיימו בשנים 2007, 2008ו- 2009.

בנוסף לספרים שנמצאים בשני המדפים, הקומה השנייה היא גם מערכת העיתון של club penguin times. במערכת העיתון שבמשחק ניתן למצוא עמדת קבלה, עמדת המתנה, עמדות כתבים, חדר העורך (שבו הספרים) והמסוע שמדפיס את הספרים. אך על פי שינוי הקומה למערכת העיתון, המשחק מנקלה נשאר ועדיין ניתן למשחק.

Unlock Items

לקראת סוף שנת 2008, הצוות של קלאב פינגווין פיתחו יישום חדש, הנקרא "Unlock Items", שדרכו שחקנים יכולים להוסיף פרטי לבוש, כסף, או פאפלים (חיות מחמד) לשחקן שלהם. הדרך בה ניתן להוסיף פריטים אלו היא באמצעות הכנסת קוד בו מספר ספרות לאתר, אותו ניתן להשיג דרך פריטים של קלאב פינגווין שחברת וולט דיסני משווקת.

שרתים פרטיים

שרתים פרטיים (מאנגלית: Club Penguin Private Server, או CPPS), הם אתרים שאינם חלק מק"פ, אך משתמשים בקובצי מערכת של קלאב פינגווין, על-מנת ליצור סביבה דומה. מה שמיחד אתרים אלה הוא שברובם קיימת אפשרות של שליחת פקודה מיוחדת, על מנת לבצע פעולה כלשהי, כדוגמת הוספת פרטי לבוש מיוחדים או סכומי כסף גדולים, אך על פי שהפעולות בשרתים פרטיים אינן משפיעות על הסביבה בשרתים של קלאב פינגווין או להפך. השימוש באותם קובצי מערכת ללא רישיון, לעומת זאת, עלול להוות עבירה על החוק.

במהלך שנת 2012 נסגר לראשונה אתר של CPPS בשם CPYS,ב-16 ביוני 2013 סגרו אתר CPPS מוכר וגדול בשם CPPS V4 והאתר נטבע בסכום של 200 אלף דולר.

ביקורת

בעבר לפני שקנתה דיסני את המשחק היו ביקורות חיוביות והמלצות רבות על המשחק. ב-2007 שהחל פרויקט "מטבעות למען שינוי" האתר קודם על ידי אתרי חדשות והומלץ רבות בעקבות המסר החינוכי שבפרויקט.
ב-2011 הפך כל מטבע תרומה ב"מטבעות למען שינוי" מסנט ל-0.1 סנט וזה גרם לזעם גדול. ב-2012 החלה דיסני למסחר את המשחק בתכניות טלוויזיה, סרטים ואף חברת שייקים אך הדבר אינו גרם ממשית לזעם אלא רק לכמה שחקנים בודדים. בקיץ 2013 (יוני-יולי-אוגוסט)כל המסיבות היו ממוסחרות מה שגרם לזעם כלפי כמה שחקנים לקלאב פינגווין.

שחקנים רבים טוענים שמאז שליין מרפילד פרש מתפקיד מנכ"ל המשחק קלאב פינגווין החלו להשתלט עליו, למסחר, לפרסם, לשווק או כמו במילות המוחאים "להרוס". מנכ"ל החברה היום הוא כריס הת'רלי שהצטרף ב-2011 על ידי דיסני (שחקנים רבים טוענים שקודם לתפקיד המנכ"ל על ידי דיסני).

בישראל

בישראל השחקנים לא מביעים דעתם בדרך כלל, אך אלו שכן אומרים שהמשחק טוב איך שהוא ושלדעתם דיסני עושים עבודה טובה, אחרים טוענים רבות שהמשחק נהרס יותר מידי (במיוחד לאחר שבמקום עץ הקהילה ומרכז המחזור הגיעה אוניברסיטה).
בנוסף בישראל כבר כמה זמן שהשחקנים הישראלים זועמים על כך שבמסיבת חג החגים לא מופיעה חנוכייה לציון החנוכה כבר 4 שנים, אלא שרב המסיבה ממשיכה להתמקד בחג המולד ולא בשאר החגים.

צוות קלאב פינגווין, לפעמים מכחישים שהייתה חנוכייה, ולפעמים אומרים שהם לא רצו לעשות מסיבות עם דת מסוימת.

מידע נוסף

 • מאז העברת קלאב פינגווין לדיסני, שחקנים רבים טענו שהמצב של קלאב פינגווין הידרדר- וכיום יש בו מעורבות גדולה עם שיווק (דיסני משווקת מאות אם לא אלפי מוצרים של קלאב פינגווין).
 • ב-13 ביוני 2011, האתר של קלאב פינגווין נסגר - מה שעורר מהומה גדולה בקרב השחקנים. כעבור יום, הצוות של קלאב פינגווין הודיע כי האתר לא נסגר, אלא חלה תקלה טכנית, והם מתאמצים לתקן אותה במהירות המרבית. הסיבה לסגירת האתר, היא שחברת וולט דיסני שכחה לחדש את הזכויות שלה על שם התחום של האתר (clubpenguin.com).

ראו גם

קישורים חיצוניים

הערות שוליים

This article is issued from Wikipedia. The text is available under the Creative Commons Attribution/Share Alike; additional terms may apply for the media files.