ברוכים הבאים ל...
ויקיחדשות
מקור החדשות החופשי שבו כולם יכולים לכתוב!
המהדורה העברית של ויקיחדשות מכילה כעת 243 כתבות.
6 בפברואר 2021, 18:42 (שעון ישראל)

פוליטיקה | צבא וביטחון | פעולות טרור | כלכלה ועסקים | מדע וטכנולוגיה | ספורט | בריאות | תרבות ובידור | מזג אוויר

נתוני הקורונה

חולים בארץ: ביממה האחרונה נוספו 6,808 חולים מאומתים. מספר המונשמים בישראל עומד על 164 חולים מונשמים. כרגע יש בארץ 56,901 חולים פעילים ו-206,332 חולים בסה"כ.
חולים בעולם: ביממה האחרונה נוספו 229,902 חולים מאומתים בעולם. מספר המונשמים בעולם עומד על ? חולים מונשמים. כרגע יש בעולם 8,429,503 חולים פעילים ו-32,137,084 חולים בסה"כ.

קבינט הקורונה החליט על סגר ביום שישי. ככל הנראה בתי הספר ייסגרו ביום שישי

שר הבריאות יולי אדלשטיין התייחס בפתח ישיבת הממשלה לכוונתו להטיל סגר כללי בתקופת החגים ואמר "מכניסתי לתפקיד הובלתי יחד עם ראש הממשלה לפתיחת המשק תוך התוויית "תו סגול" בהידברות עם ענפי המשק השונים. אבל בד בבד דרשתי לקיים אכיפה אגרסיבית, אפקטיבית ובלתי סלחנית". "לצערי", אמר השר "זה לא קרה. עכשיו אין מנוס מקיום סגר. הבאנו הצעה. ממש לא אהיה מאושר כשהיא תאושר. זהו יום קשה מאוד למדינה. אבל היא הצעת אין ברירה". "ולכן", הוסיף שר הבריאות "אני מבקש שיהיה ברור – מלבד שינויים קוסמטיים כאלה ואחרים, לא אאפשר משא ומתן על התכנית. אני אומר כבר בתחילת הדיון בצורה ברורה – אם התכנית לא תתקבל אמשוך אותה ולא אביא תכניות חלופיות. הקורונה היא לא עניין פוליטי ולא עניין לפופוליזם. היא עניין של חיים ומוות. אני מציע לכל מי שטוען שאפשר אחרת, לעשות סיורים בבתי החולים, במחלקות הקורונה, ולראות את המצב".

בתחילת השבוע תחול ירידה קלה בטמפרטורות, אך עדיין יהיה חם מהרגיל לעונה. ביום שלישי תחול שוב עלייה בטמפרטורות ועומסי חום כבדים ישררו בכל אזורי הארץ.

במכתב ששלח יעקב ליצמן לנתניהו, הוא האשים כי "ההחלטה להטיל סגר מלא בחגים תוכננה מראש מחוסר הערכה לחגי ישראל". התפטרותו תיכנס לתוקף בעוד 48 שעות, ואז יחזור לכהן כח"כ. נתניהו: "הצטערתי אך חייבים להתקדם" שר הבינוי והשיכון יעקב ליצמן התפטר היום (ראשון) מהממשלה בעקבות הכוונה להטיל סגר במהלך החגים. במכתב ששלח היום לראש הממשלה בנימין נתניהו, האשים ליצמן כי "ההחלטה להטיל סגר מלא בחגים תוכננה מראש מחוסר הערכה לחגי ישראל, לעומת דברים אחרים שלא העזו לפגוע בהם". עוד טען כי פרויקטור המאבק בקורונה פרופ' רוני גמזו "סימן מראש" את הסגר בחגים, וכי הוא עצמו סבר כי היה על הממשלה להטיל סגר כזה לפני שבועות.

קורונה – תמונת מצב עולמית: מעל 31 מיליון מקרי הדבקה, מעל 900 אלף מתים

בארצות הברית מספר הנדבקים הגבוה ביותר: מעל 3 מיליון מקרי הדבקה, ומעל 200 אלף מתים.

(מעודכן ל־23 בספטמבר 2020)


כתבו כתבה חדשה על ידי הקלדת שמה המיועד בתיבה

מאיפה מתחילים?

קודם לכן, אנא בדקו את רשימת הדפים החדשים כדי לראות אם ישנו מאמר קיים על אותו נושא.


שאלון ידע

לאור האצת התפשטות הנגיף בישראל ואי המשמעת האזרחית להנחיות הממשלה, האם יש להחמיר את הענישה והאכיפה?

לא
כן


אודות ויקיחדשות


פרויקט של ויקימדיה

אנו קבוצה של מתנדבים שהמשימה שלהם היא לבנות אתר אינטרנט שמציג תוכן מעודכן, רלוונטי, מעניין ומהנה ללא דעות קדומות. יש לנו כמה מטרות:

  • להציג את האמת כמו שהיא
  • להציג את שני הצדדים
  • לא לפגוע במדינה שלנו ובצבא שלנו, ולתת את הגיבוי המלא

כל התוכן מוגש תחת רשיון חופשי.

ויקיחדשות זקוקה לך! אנו רוצים ליצור קהילה מגוונת שבה אזרחים מכל רחבי העולם יכולים לשתף פעולה על מנת לדווח את החדשות על מגוון ארועים עכשווים. אם אתם מעוניינים לכתוב, לפרסם או לערוך מאמר, בקרו במרחב העבודה וקראו את המבוא לוויקיחדשות. אתם מוזמנים גם לנסות לערוך בשיטת ויקי בארגז החול שלנו.

כמו כן, ניתן לשלוח אלינו הודעות לעיתונות (לפרטים).

מיזמי ויקימדיה אחרים

ויקיפדיה
אנציקלופדיה
חופשית
ויקיטקסט
מסמכים וטקסטים
חופשיים
ויקישיתוף
תמונות וקובצי
מדיה חופשיים
ויקימסע
מדריך טיולים
חופשי
ויקינתונים
מאגר נתונים
חופשי
ויקימילון
מילון
חופשי
ויקיציטוט
מאגר ציטוטים
חופשי
ויקיספר
ספרי לימוד
ומדריכים חופשיים
ויקימינים
זואולוגיה ומיון
עולם החי

This article is issued from Wikinews. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.